Skocz do zawartości
piterjoseph

Plamy na ekranie przy wyświetlaniu ciemnego tła

Rekomendowane odpowiedzi

to wyłącz telen i zobacz pod światło na ekran, przyjrzyj się dokładnie - o tym mówię. Mam na stanie 150 super amoledów, jak nie widzisz wady być może źle patrzysz, bo faktycznie nie zawsze te plamki widać i trzeba być pedantem, żeby to komuś przeszkadzało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe dobre. W takim razie jestem pedantem ale i tak jest to wada a nie ten typ tak ma;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na wyłączonym telefonie widać te kropki jak latarką poświecę w te miejsca gdzie one są to je widzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja az z ciekawosci wykonalem u mnie test i na szczescie nic nie ma... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wymienili mi bez problemu,ale ten drugi ma to samo zaraz jadę do nich znowu,tylko że już nie mają niebieskich. Więc nie wiem co zaproponują?

No normalnie załamka szajs to jest samsung s 3 z demobilu,jakieś gorsze szt albo co,drugi telefon i ta sama wada,do tego w białych pęka lakier pokrywy żenada,chyba HTC wezmę bo na dobrego s 3 nie ma co liczyć.

Edytowane przez sinu600

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Chętnie bym oddał w tej niezgodności tylko chyba oni najpierw muszą to ocenić? Czy odrazu mogą wymienić na nowy?

Niezgodność z umową nie oznacza wymiany na nowy egzemplarz.

Sprzedawca może albo naprawić towar, albo obniżyć cenę, albo właśnie wymienić.

Różnica taka, że w przypadku niezgodności ma obowiązek prawny, a gwarancja jest dobrowolna.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym się nie zastanawiał tylko wymieniał ,bynajmniej w MM ich motto brzmi w ciągu 7 dni w przypadku wykrycia wad wymienimy na nowy,który to pan/pani sprawdzi i jeżeli również będzie wadliwy to wymienimy na kolejny,lub zwrot gotówki.

Dodam jeszcze tyle że w zeszłym roku zaraz po zakupie s 2 i jak wyszło że ma wypalony pixel,to owszem wymienili mi i telefon nie miał wypalonych pixeli czy plam jakiś na ekranie,a tu wymienili i drugi ma to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj byłem wymienili mi na nowy w mm, drugi egzemplarz ma to samo! Mało tego tylnia klapka posiada małą kropkę przebarwioną w czarnym kolorze. Masakra jakaś jutro znów mnie czeka wycieczka do mm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dzisiaj wymieniałem cały dzień najpierw 2 szt s 3 po nich wziąłem one x,zrobiłem test i miał wypalone pixele,ależ mieli miny jak im odnosiłem po raz kolejny,a ten one x nie ma polotu do s 3 tak więc znowu mam s3 po czwartej wymianie oczywiście plamy są również. Powiem tak po 3 godzinach bawienia się one x kiszka,wole te plamy na samsungu z demobilu jak to napisałem wyżej,niż htc.

Na tym zakończyłem wymiany s3 w MM bo to nie ma sensu tylko nerwy i czas a telefonu z wyświetlaczem wolnym od wad próżno szukać w MM. Jedyne jak komuś plamki przeszkadzają to niech wali na zwrot gotówki,ja dzisiaj również miałem propozycję zwrotu ale to chyba po części zasługa mojej upierdliwej osoby,która dała się sprzedawcy MM dzisiaj we znaki.

Edytowane przez sinu600

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do sprawdzania to najlepiej to robić późnym wieczorem albo w ciemnym pomieszczeniu przyzwyczaić chwilę oczy do ciemności i zrobić sobie fotkę zasłaniając obiektyw a potem ją wyświetlić. Co do plam jak są małe i nieregularne nie dostrzeżecie ich przy normalnym użytkowaniu. Gorzej z prostokątami i paskami (ja takie miałem).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi