Skocz do zawartości
sznaps78

Gry 3D Gameloft a ICS

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak nie uwierze w bajki co poniektórych ze działa im MC3 z pełnymi bajerami pieknie i gładko, kiedy Tegra 2 ledwo utrzymuje płynny fps... a na samsungach Galaxy czy Ganaxy Note i galaxy Tab odpalają sie bez Efektów... A ludzie nawijają te bajeczki. Wystarczy wejsć na Youtube. na każdym EVO tak to wyglada. Poczym pojawia sie koleś któremu na STOCKU ginger breadzie wszystko działa FULL wypas pieknie... jak by jego telefon byl jakiś "inny" Problem MC3 (bo to moja ulubiona gra na andka) analizowałem na wielu forach Obcojęzycznych. I tylko tutaj mamy ELITE ludzi którym ta gra działa dobrze z peeełnym wypasem jako jedynym na całym świecie. :) Po prostu żal mi czasami tego kraju.

Albo ci ludzie kłamią przechwalajac sie.

Albo gra nie uruchamia się z taką grafiką jak nam którym działa strasznie.

Albo po prostu dla niektórych 10/ 15 klatek na sekunde to płynna rozgrywka.

NOVA 3 z obcietymi wszystkimi Shaderami, działa bardzodobrze spowalniajac czasem bardzo mocno przy dużym nasyceniu akcji i grafiki, mimo ze jest obcięta ze wszystkich bajerow.

Przestancie oszukiwać lub dzielić się niewiedzą z ludzmi którzy mają problem z tą grą.

Dziekuję

Mi MC3 działą na naszym EVO bez najmniejszych lagów, na najwyższych detalach.

Ściągnij sobie kolego ten program dużo daję podkręca nasz telefonik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Mam pytanie do Was. Otóż jakiś czas temu (dwa trzy miesiące) kupiłem grę Modern Combat 3 na stronie Gameloft gdy loguję się i wchodzę w zakładkę download nic tam nie ma tak jakbym nic nie pobierał . Kompletnie nie wiem czemu tak się dzieję

Czy moglibyście mi pomóc ?

Z góry dzięki BigMac."

Historia ściągnięć u Gameloftu kiepsko działa. Pisz do supportu, prześlą Ci linka z którego będziesz mógł pobrać grę.

Wyplute z I9100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest już wsparcie dla ICS'A

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miihu7
    Czy jest już wsparcie dla ICS'A

pytasz? stwierdzasz?

Wsparcie jest, ale zależy też o jaki tytuł chodzi konkretnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matw4

Mam Nova 3 i Asphalt 7 i wszystko działa mi bardzo ładnie na aktualnym romie. Niestety nie wiem jak jest na stocku, ale w każdym bądź razie custom daje rade.

Wysłane z Evo 3D by matw4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yanke-

Na stockowym ics nie działa shadow guardian 3d, uruchamia się i nawet można pograć, ale przy gwałtownych ruchach wyskakuje informacja "aplikacja przestała działać" jest na to jakiś sposób? Niby gra dedykowana a ....

Napisane za pomocą aplikacji Forum Android.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jakub0

Top przez gamelofta. Jego gry działają tylko na gingerze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, nie działa u mnie gra Nova 3D. Gdy ją włączam to wywala błąd że "nie można odtworzyć tego filmu". Film znajduje się w folderze gameloft/games/nova i nazywa się "LOGO". Standardowy player też nie odpala tego filmiku, zaś mx player go odtwarza. Czy może ktoś wyciąć ten filmik u kogo działa i wrzucić gdzieś na serwer?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yanke-

Gry nie uruchomisz bo to nie wina filmiku lecz wstępnego ładowania gry podczas niego. Nova 2 3D i shadow guardian 3d tak samo nie działa na Evo pod ICS'em. Gameloft od samego początku mówi, że nad tym pracuje ale i tak nic nie robi, i kiedy MC3 kuleje od niedociągnięć które można naprawiś 1 łatką wypuszcza już 4 wersję gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tak jak nie uwierze w bajki co poniektórych ze działa im MC3 z pełnymi bajerami pieknie i gładko, kiedy Tegra 2 ledwo utrzymuje płynny fps... a na samsungach Galaxy czy Ganaxy Note i galaxy Tab odpalają sie bez Efektów... A ludzie nawijają te bajeczki. Wystarczy wejsć na Youtube. na każdym EVO tak to wyglada. Poczym pojawia sie koleś któremu na STOCKU ginger breadzie wszystko działa FULL wypas pieknie... jak by jego telefon byl jakiś "inny" Problem MC3 (bo to moja ulubiona gra na andka) analizowałem na wielu forach Obcojęzycznych. I tylko tutaj mamy ELITE ludzi którym ta gra działa dobrze z peeełnym wypasem jako jedynym na całym świecie. Po prostu żal mi czasami tego kraju.

Albo ci ludzie kłamią przechwalajac sie.

Albo gra nie uruchamia się z taką grafiką jak nam którym działa strasznie.

Albo po prostu dla niektórych 10/ 15 klatek na sekunde to płynna rozgrywka.

NOVA 3 z obcietymi wszystkimi Shaderami, działa bardzodobrze spowalniajac czasem bardzo mocno przy dużym nasyceniu akcji i grafiki, mimo ze jest obcięta ze wszystkich bajerow.

Przestancie oszukiwać lub dzielić się niewiedzą z ludzmi którzy mają problem z tą grą.

Dziekuję

Bo adreno 220 jest bardziej wydajne niż tegra 2?

Mi MC3 działa płynnie nie z 10 fps...

Nawet MC3 działa mi przez kabel HDMI podłączone do telewizora bez najmniejszych zacięć .

Edytowane przez FiScHeRxD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi