Skocz do zawartości
SpiderFYM

PSX4Android - czyli które gry działają

Rekomendowane odpowiedzi

Gran Turismo 2 (Gran turismo mode disc) - czyli wersja ze zdawaniem na licencje kierowców itp. Muzyka jest porażką. Natomiast po tym jak fajnie chodziło menu itp spodziewałem się w miarę płynnej gry - niestety. Gra się bardzo cięła, na upartego da się grać jednak na dłuższą metę jest to męczarnia. Mierna

---------- Post dołączono o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:57 ----------

Olympic Games (Atlanta 1996) - dźwięk jak to dźwięk - kaszana. Co do gry, nie chodzi może jakoś bardzo płynnie ale nie tnie się też an tyle aby przeszkadzać. Można spokojnie pobrać i się trochę pobawić. Dostatecznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ultima

Vargant Story - Jestem olbrzymie zaskoczony . Gra chodzi bardzo dobrze, mam wrażenie ze do pełnej płynności brakuje raptem kilka mhz ... ;) Nie ścina się , jest po prostu jakby lekko przymulona ;) A jest to jedna z lepszych gier na PSX ;) A co do dźwięku to tak jak zawsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wip3out - dźwięk - wiadomo. Co do gry. Intro i menu fajnie chodziło. Na początku wyścigu też hula całkiem nieźle, jednak po około 5-8sekundach gra się zacina lub ją wywala. Niestety niegrywalna - niedostatecznie.

---------- Post dołączono o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Wipeout 2097 - dźwięk - lipa. Gra przycina w momencie kiedy jest dużo pojazdów w innym wypadku jest prawie płynnie. Da się grać ;)dostatecznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bioly

Na LG Swift Colin mcrae 1 dziala 1sec w grze to ok 4-5sec normalnie w crash bandicoote mam tak samo, a wedlug was dziala dobrze ma ktos moze wideo z crash bandicoote uruchomionym na Swift'cie dla porownania

Edytowane przez bioly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

legend of mana - działa może troszke wolniej ale da sie grać

command & conquer red alert: działa bardzo dobrze po za małym mankamentem nie da sie zaznaczyć wielu jednostek na raz (jak by ktoś odkrył jak to zrobić to dajcie znaka)

syphon filter 1: po uruchomieniu pojawia sie logo i dalej nic...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chrono Trigger- działać działa, ale chodzi deczka wolno, więc lepiej zagrać w wersję ze SNES'a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ans173

Destruction derby 2 - Nie działa, zatrzymuje się zaraz po wyborze wyścigu.

Armored Core - Nie działa. Nie grywalne, postac przelatuje przez tekstury w czarną otchłań. (Aczkolwiek moze to tylko u mnie)

Driver - Dostatecznie, mało fps ale da się grać - przynajmniej na parkingu dalej nie doszedłem póki co.

Batman Forever - Nie działa, wywala na psxa po około 10s gry.

Carmageddon - Dostatecznie, dzwiek scina i filmiki maja jakies dziwne pasy, ale grac sie da.

R-Type Delta - Nie grywalne. Gubi tekstury przez co nie wiesz w co strzelasz... Szkoda, bo fajna giera.

Jak by ktoś mógł sprawdzić czy działa diablo to bym byl wdzięczny. Sprawdził bym sam, ale obecnie działam na pakiecie danych :/

Edit: Ściągnołem Diablo - Ale o ile w mieście jest wszystko ok, to idąc do butchera cos sie zaczyna chrzanić >:( Może źle mi się zgrało a;(

newss0.pngnewss1.pngnewss2.png

Edytowane przez ans

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Silent Hill - strasznie długo trwa przejście przez napisy początkowe, później da się grać, ale strasznie wolno działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dragon ball gt final bout miernie praktycznie nie da sie grać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio miała miejsce aktualizacja do ver. 1.61 i dzisiaj do 1.7. Próbowałem grać w FFVII i można już w miarę przyzwoicie pograć. Na 1.61 chodzi szybciej niż na 1.7, ale jest straszna kaszana z dźwiękiem (np. dźwięk otwierania drzwi trwa tyle, że w grze zdążyły by się trzy razy otworzyć i zamknąć). W 1.7 jest troszkę gorzej z płynnością, ale przynajmniej dobrze chodzi dźwięk (nie rwie jak w poprzednich wersjach).

Jutro jeszcze spróbuje Vagrant Story, to coś napiszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi