Skocz do zawartości
dragon13131

Kilka pytań związnych z LG Swift

Rekomendowane odpowiedzi

wav

witam mmam tel od wczoraja i jestem troche zielony czy mógłby ktoś mi dokładniej napisac pokoleji jak jest z tym wi fi znajduje sieci wciskam połącz wyskakuje łaczenie a gdy skonczy sie łączenie to podswietla sie tylko ten ptaszek na zielono i od tego momentu nie wiem co mam robic dalej???? pomoże ktos ??? jak korzystac z internetu jak i co robic dalej aby latac po necie przez wi fi??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po podlaczeniu się do sieci na pasku powiadomien pojawi się ikona wifi, jeśli ja widzisz to znaczy ze spokojnie możesz odpalać przeglądarkę I chodzić po internecie lub pobierać programy z marketu.

Nic nie musisz robić, samo podłączenie do sieci wystarczy.

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Zakupiłem dziś Swifta ;) Jestem w tym momencie na etapie zabawy i poznawania systemu, ale mam trzy pytania.

Też tak ciężko u was jest ze zdjęciem obudowy ? Ja się pomęczyłem i stwierdziłem, że to fragole. Bardziej się zmęczyłem niż straż miejska ochraniająca wczoraj procesję przed krzyżem w Warszawie.

Mam jakąś mini ryskę na wyświetlaczu, zapewne zrobioną przez paznokieć mej kobiety. Czy to raczej jedynie uszkodzenie folii, czy mogła uszkodzić wyświetlacz (wiem, głupie pytanie, ale nie chcę jeszcze zdejmować "firmówki")

Przejrzałem intrukcję, przeleciałem całe menu, ale nigdzie nie mogę znaleźć folderu typu "pliki", bądź możliwości "wejścia na kartę" (nie wiem jak to napisać, ale chyba wiadomo o co chodzi, nie mogę znaleźć opcji karty SD w menu) Gdzie to ustrojstwo się znajduje ? :| Oprócz tego zakup uznaję za bardzo dobry :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bioly

Zeby wejsc na karte sd musisz zainstalowac astro file menager, lub jakis inna aplikacje tego typu. Mozesz go sciagnac z marketu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Jakoś ominąłem to przy FAQ-u :| Dzięki oczywiście piwo leci. Jeszcze tylko jedno pytanie i lecę poznawać dalej telefon. Czy Wam też dziwnie działa RDS przy radiu ? O ile nazwę stacji wyświetla to przy innych informacjach wysyłanych przez nie brakuje literek. Słuchałem radia w mieszkaniu i biorę pod uwagę, że to przez to taki błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Freso
    Mam jakąś mini ryskę na wyświetlaczu, zapewne zrobioną przez paznokieć mej kobiety. Czy to raczej jedynie uszkodzenie folii, czy mogła uszkodzić wyświetlacz (wiem, głupie pytanie, ale nie chcę jeszcze zdejmować "firmówki")

To raczej tylko folia. Jeśli przejedziesz lekko paznokciem przez tą rysę to czuć, że jest głęboka? I czy w pobliżu jej nie zrobiły się pęcherzyki powietrza ? Jeśli tak, to znaczy że doszło do ekranu..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam lg gt 540 od ponad miesiaca telefon jest ogólnie super.....

lecz mam jedno pytanko

dlaczego ciągle zabiera mi pieniądze z konta, wi-fi mam włączone cały czas więc w czym tkwi problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lecz mam jedno pytanko

dlaczego ciągle zabiera mi pieniądze z konta, wi-fi mam włączone cały czas więc w czym tkwi problem

Proponuję przeczytać http://forum.android.com.pl/f198/faq-gt540-17193/ APNDroid

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lecz mam jedno pytanko

To też zależy jak masz ustawione zasady usypiania Wi-Fi, domyślnie Wi-Fi się wyłącza kiedy ekran się wygasza a wtedy telefon "jedzie" z sieci operatora (pewnie stąd koszty). Kiedy wejdziesz w Ustawienia Wi-Fi, naciśnij przycisk "Menu" i wybierz "Zaawansowane". Tam będzie można ustawić, np. żeby nigdy nie wyłączało Wi-Fi (bateria pewnie dostanie wtedy w kość). Jeśli nie chcesz żeby Ci się łączyło przez sieć komórkową to albo korzystaj z APNdroid albo w ustawieniach opcji bezprzewodowych dla sieci komórkowej odznacz łączenie się z siecią komórkową.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zalezy gdzie kupisz , ja kupilem na allegro od goscia co kupil w salonie tel i nie dostalem karty .. ale moze sam wyjal :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x