Skocz do zawartości
dragon13131

Kilka pytań związnych z LG Swift

Rekomendowane odpowiedzi

bioly
    Cytat:

Napisał bioly

Czy jest mozliwosc wgrania czystego androida 1.6 na gt540 tego z tym aparatem http://www.android.com/media/screenshots/camera.png

NIe lepiej poszukac tego aparatu? ;p

Chodzi mi o caly czysty niebrandowany rom 1.6 ktory zawiera wlasnie taki aparat, launcher galerie zdjec androidowa ogolnie taki prosto od googla, a nie z dodatkami od LG

Edytowane przez bioly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    polewa

ok mam juz apndroid tylko nie wiem czy bedzie dzialal bo dopiero zainstalowalem...są tam 3"funkcje" MMS Powiadomienia Wyłacz wszystkie APNy...ktore mam wlączyc? mam wlaczone tylko MMS bo juz bylo wlączone...czyli ze juz nie bedzie mi hajsu bralo?...no ale dzieki z gory;)

---------- Post dołączono o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Internet :

Ściągnij z Marketu APNDroid.

Ewentualnie w opcjach wyłącz sieć komórkową (przejdź jedynie na sieć 2G), wyłącz pobierania danych w tle. Jeśli masz problem co gdzie jest w ustawieniach zobacz w instrukcji.

Dysk :

Po podłączeniu USB do komputera i telefonu rozwiń górną belkę na telefonie i kliknij "połączenie przez USB".

dzieki...ma byc ten taki zielony pasek pod 3g/gprs/edge? czy wylączyc to?...

---------- Post dołączono o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

ok mam juz apndroid tylko nie wiem czy bedzie dzialal bo dopiero zainstalowalem...są tam 3"funkcje" MMS Powiadomienia Wyłacz wszystkie APNy...ktore mam wlączyc? mam wlaczone tylko MMS bo juz bylo wlączone...czyli ze juz nie bedzie mi hajsu bralo?...no ale dzieki z gory;)

---------- Post dołączono o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

ej jaką gorna belke?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet
    czyli ze juz nie bedzie mi hajsu bralo?...no ale dzieki z gory
    Nie powinno. Dla pewności zainstaluj sobie 3G Watchdog żeby sprawdzać czy/ile kb danych Ci pobiera :)
    Jeśli go wyłączysz to nie ma bata, żeby jakieś dane Ci pobierało.
    ej jaką gorna belke?

polewa jest teraz aktywny Raportuj zły post

Górna belka, ta na której masz choćby zegar, albo stan baterii. Możesz zdjąć ją palcem, albo poprzez klawisz menu (lewy dotykowy), a potem "powiadomienia" ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    polewa
    Nie powinno. Dla pewności zainstaluj sobie 3G Watchdog żeby sprawdzać czy/ile kb danych Ci pobiera :)Jeśli go wyłączysz to nie ma bata, żeby jakieś dane Ci pobierało.Górna belka, ta na której masz choćby zegar, albo stan baterii. Możesz zdjąć ją palcem, albo poprzez klawisz menu (lewy dotykowy), a potem "powiadomienia" ;)

ej, a moge z marketu cos pobierac za darmo jak mam wylączony net?...bo nie wiem...wogole to dzieki wam bo chyba bym go sprzedal jakby dalej mialo mi ten hajs zrzerac;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    toki
    Górna belka, ta na której masz choćby zegar, albo stan baterii. Możesz zdjąć ją palcem, albo poprzez klawisz menu (lewy dotykowy), a potem "powiadomienia"

albo po zainstalowaniu ADW poprostu ruchem palca w dół w dowolnej części ekranu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

ej, a moge z marketu cos pobierac za darmo jak mam wylączony net?...bo nie wiem...wogole to dzieki wam bo chyba bym go sprzedal jakby dalej mialo mi ten hajs zrzerac;)

Pobieranie z Marketu jest darmowe, ale MUSISZ do niego przecież jakoś wejść. Jak przez WIFI to nic cię to nie kosztuje, ale w innym wypadku płacisz tyle ile zażyczy sobie operator. Najlepiej wykup sobie jakiś pakiet internetowy i wio :)

Sent from my GT540 using Tapatalk

Edytowane przez WueRZet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JEDI_V

Witam,po waszych wypowiedziach na temat wyposazenia GT540 u naszych operatorow dochodze do wniosku,ze dalej jestesmy krajem 3 swiata.Posiadam od niedawna swifta z sieci O2.uk,soft nie brandowany,w zestawie karta 8GB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    toki

to akurat Andrzejku wiemy od bardzo dawna i pod kątem wyposażenia i pod kątem oferowanych nam taryf ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vesp3r

taryfy nie są takie złe ;) wyobraź sobie ze wielu operatorów kaze sobie płacić za samo nawiazywanie poąłczenia (nie odebranie połączenia)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x