Skocz do zawartości
akuasleep

Defy tylko w trybie TI blank w RSD Lite

Rekomendowane odpowiedzi

kimveb

Cześć,

mam podobny problem. Telefon jest całkowicie uśmiercony, power + vol nie działa. Po podłączeniu do komputera zapala się biała dioda. RSD widzi tylko blank OMAP3630 (po wduszeniu power + vol). Flashowanie zawsze kończy się błędem. Próbowałem wszystkiego, instalowałem najnowsze sterowniki na różnych laptopach (vista, 7) itd. Czy jest możliwe, że po podładowaniu baterii rsd zacznie wykrywać normalnie telefon? Do tej pory tego nie robiłem, gdyż tel padł praktycznie zaraz po ładowaniu, więc stan baterii był bliski 100%. Czy dioda paliłaby się gdyby tel był rozładowany? Czy rsd wykryłby OMAP 3630 gdyby bateria była rozładowana?

Ktoś sobie poradził z tym problemem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zakk87

mam ten sam komunikat "ERROR: Phone[0000]: Error sending TI ROM data packet request. Device API Error: 0xE0030097".

Dziwne bo 2 tygodnie temu przywracałem ten sam sbf, który dziś próbuję wgrać.

Telefon koledze upadł, wypadła bateria i CM10 już się nie uruchomił. Teraz jest czarny ekran, świeci biała dioda.

Soft nie chce się wgrać, może pamięć ROM jest uszkodzona?

Raczej coś poważniejszego, pewnie walnięta płyta główna, jakaś pamięć czy inny układ.

kablem serwisowym też wywala http://forum.android.com.pl/f266/kabel-serwisowy-na-szybko-bez-lutowania-itp-233002/

teraz telefonik chyba na śmieci...

Edytowane przez zakk87

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kairi

Jeżeli ktoś z was ma ten sam problem co ja to na 100% uszkodzona płyta główna, ja sam jestem teraz na etapie poszukiwania owej płyty, Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się po podłączeniu też wyświetla biała dioda, ale sbf-y się spokojnie flashują...dziwne

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi