Skocz do zawartości
rasta312

Samsung Galaxy S III - Orange

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie , bo za miesiac czasu konczy mi sie umowa w orange (znaczy dziadkowi) abonament 69.90zl Pantera II i zastanawiam sie nad przedluzeniem abonamentu z Samsungiem Galaxy S III kosztuje on 1549zl w tym abonamencie na 3 lata , lub 1689 zł na 2 lata , lub na 30 miesiecy cena 1619 zł chyba ze abonament 89zl i teelfon za 1269 zł na 36 miesiecy

zastanawiam sie co bedzie najbardziej oplacalne (bo okres w sumie nie ma dla mnie znaczenia bo i tak dziadek bedzie mial karte abonamentowa )

i drogie pytanie jak wyglada sprawa ze sim lockiem oraz brandingiem czy Galaxy S III posiada sim locka a co gorszego moze logo na obudowie ?

i czy za miesiac/dwa nie potanieje troche chociaz ze 100-200zl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

drogi... masz telefon na dziadka (rozumiem, że są zniżki spore), a chcesz kupować słuchawkę za 1500+ (w dodatku na abonament)....

ja bym już wolał na allegro kupić, lada chwila potanieje, bo ludzie z umowami na firmę nakupują tego i będzie sporo na allegro w rozsądniejszej cenie

warto poczekać, pierwsze sztuki z reguły mają coś nie tak oraz ich cena przewyższa wartość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no własnie zastanawiam sie bo w abonamencie za 129zl mam telefon za 969zl , a juz dzis moge przedluzac , albo kupic jakis tanszy sprzedac razr za jakies 2 tyg i sprzedac ten co przedluze (w nizszym abo) i kupic SGSIII na allegro ale czy jest sens teraz kupowac go , chyba jednak poczekam z tym przedluzeniem i bede obserwowal az bedzie taniej na allegro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, panowie czy SGS III ma simlocka z sieci orange ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam, w moim przypadku brak sladow rebrandingu, simlocka

@rasta chcesz rabat 30% na 24mce? :) (dostepne w planach delfin, pantera, pelikan) przy zamowieniu w e-sklepie , zapraszam PW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzieki wielkie za rabat , teraz zamiast abonament 199zl zaplace 139zl ;) a wracajac do tematu ciekaw jestem czy bedzie jaki kolwiek branding i simlock bo wiem ze pierwsze modele nie mialy lecz ja bralem z 2 dostawy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzieki wielkie za rabat , teraz zamiast abonament 199zl zaplace 139zl ;) a wracajac do tematu ciekaw jestem czy bedzie jaki kolwiek branding i simlock bo wiem ze pierwsze modele nie mialy lecz ja bralem z 2 dostawy

witam 199zł*24miesiące = 4,776zł szok, taniej cię wyjdzie na raty w media market i zostanie na laptopa lub inny gadżet pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

199zl to nie tylko rata za telefon ale i abonament na usługi. Rozmowy, transfer danych czy SMSy też w tej cenie są więc takie wyliczenie nie bardzo ma sens

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam, panowie czy SGS III ma simlocka z sieci orange ?

SGS III firmowo nie maja simlocka, w ORANGE nie spotkalem sie zeby ten model byl zablokowany przez siec.

Jezeli jestescie zainteresowani uzyskaniem lepszych warunkow zapraszam do tematu :

http://forum.android.com.pl/f20/lepsze-warunki-w-orange-197174/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi