Skocz do zawartości
Denionet

Telefon nie uruchamia sie po wgraniu HaykuroSPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem. Rootowałem telefon za pomocą tego poradnika:

ROOT dla HTC G1 - goldcard – Wiki.android.com.pl

Wszystko poszło idealnie do punktu 7. Tylko, że telefon nie chciał się zresetować, dlatego wgrałem jeszcze raz i niby wszystko było ok. Tylko później jak chciałem włączyć telefon to jest ekran "g1 T-mobile" i dalej nic się nie wczytuje... może tak być 10minut i nic:(

Próbowałem nagrać na kartę plik DREAIMG.nbh i od nowa zacząłem od punktu nr 3, ale jak włączam bootloadera (Camera+Power) to wyświetla się logo G1 i dalej nigdzie nie chce.

Proszę o szybką pomoc, ponieważ za niedługo jadę na wakacje

Edytowane przez kowal_001

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak to telefon nie chciał sie zresetowac? Po wgraniu haykuro musisz nacisnąc tą kombinacje która sie wyswietla, tak samo jak w przypadku radia i hardSPL. Zrobiłes to? Napisz dokąłdnie co zrobiłes bo musiałes cos skopac...

byłes tu http://forum.android.com.pl/f88/wgrywanie-haykuro-danger-death-spl-7834/ ? znajduje sie tam filmik jak powinno wyglądac wgrywanie haykuro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jak to telefon nie chciał sie zresetowac? Po wgraniu haykuro musisz nacisnąc tą kombinacje która sie wyswietla, tak samo jak w przypadku radia i hardSPL. Zrobiłes to? Napisz dokąłdnie co zrobiłes bo musiałes cos skopac...

W 5 i 6 się telefon sam zresetował, a w 7 już nie:( dlatego się boję, że zapomniałem nacisnąć kombinację i tak zresetowałem manualnie i przez to mi się zepsuł.

byłes tu http://forum.android.com.pl/f88/wgrywanie-haykuro-danger-death-spl-7834/ ? znajduje sie tam filmik jak powinno wyglądac wgrywanie haykuro.

Byłem tam, ale nie przy instalowaniu tego wszystkiego... wcześniej widziałem to.

Mogę zawieść telefon do serwisu, ale boję się że do wtorku 5:00 (rano) nie naprawią mi tego, a wtedy wyjeżdżam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

telefon nie mógł sie sam zrestartowac - musiałes nacisnąc kombinacje która sie wyswietla. W każdym z 3 pkt musiałes to zrobic. W jaki sposób zresetowałes telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    telefon nie mógł sie sam zrestartowac - musiałes nacisnąc kombinacje która sie wyswietla. W każdym z 3 pkt musiałes to zrobic. W jaki sposób zresetowałes telefon?

Wiem, że sam nie mógł. Wczoraj to wieczorem robiłem... A powiedźcie mi jak długo to trwa?? bo nie wiem czy nie zresetowałem telefonu kombinacją czerwona słuchawka, zielona i menu:(

Ale teraz to nic nie zmieni... Włącza się telefon i wyświetla się tylko logo z napisem "G1 T-mobole". Można na nowo wgrać bootloadera?? bo na kartę wgrałem DREAIMG.nbh i nie działa camera + power

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty lepiej powiedz czy działa kombinacja home + power. Cos skopałes. Nie wiemco i jak, przeciez to wszystko tak prosto opisane jest. Nieważne. Jak nie da sie wejsc do recovery to masz cegiełke - serwis - oczekiwanie do 2 tyg. ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet nie strasz:( Nawet jak daję kombinację home+power to wyświetla się tylko logo.

Czyli serwis to naprawi? Jadę teraz tam i oby coś z tym zrobili... Już mi nie zależy na czasie. Rootowałem telefon, żeby mi zapisywał na karcie pamięci programy, bo chciałem więcej nagrać tego... A tu takie coś.

Dziękuję za pomoc i piwko leci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TYLKO NIE MÓ ZE ROOTOWAŁS!!! bo nie przyjmą. Powiedz ze samo sie tak stało!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wneq

powiedz poprostu ze wylaczyles , i juz sie wlaczyc nie chce .. ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spokojnie, powiedziałem że rootowałem, ale była jakaś babka nie kumata. Najwyraźniej ona tylko sprzedaje i przyjmuje telefony, bo w pokoju obok był pan co wszystko naprawiał. I ona mu powiedziała, że telefon jest zepsuty i włącza się, ale tylko logo... Słyszałem co ona mówiła, ale nie słyszałem co on mówił;) Szkoda tylko, że do wtorku nie będę miał;/ na szczęście mam inny telefon tylko że bez androida.

Dzięki za pomoc i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x