Skocz do zawartości
arcypankrator

HTC One X - stacja dokujaca

Rekomendowane odpowiedzi

holipa

to zwykły kawałek plastiku z podłączeniem do gniazdka micro usb i tyle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Elektrownią jądrowa to to nie jest i nie spodziewałem się tego.Wiedziałem co kupuję.Dla mnie swoje zadania spełnia w sposób zadowalający.Przede wszystkim telefon nie wala mi się po biurku a po podłączeniu mam to co jest mi potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy wiadomo kiedy stacja od htc bedzie dostepna w EU?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    reXio
    czy wiadomo kiedy stacja od htc bedzie dostepna w EU?

Kupilem oryginal z Allegro, 250 zl, ale warto. Wykonanie super, jakosc spasowania bardzo dobra. Przejscie w tryb dokowania bardzo ulatwia zycie, stacja jest pod fajnym katem i u mnie sprawdza sie super - na stoliku nocnym kolo lozka mozna swobodnie korzystac z telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

reXio a czy po podłączeniu stacji do PC można wybrać tryb pamięć masowa albo htc sync?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    reXio

Nie mam pojecia, nie podlaczalem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie do użytkowników powyższej stacji. Jestem również jej posiadaczem od jakiegoś czasu (ok.2 m-cy), ale zauważyłem parę problemów podczas jej użytkowania. Parę razy zdarzyło mi się przegrzanie telefonu (mw.3 razy i nigdy w innej sytuacji) podczas dokowania (migająca dioda czerwono-zielona na telefonie). Ogólnie telefon jest dość ciepły, w porównaniu do ładowania przez USB. Kolejna sprawa to szumy w głośniczkach pojawiające się po jakimś czasie i znikające po poruszeniu telefonu. Posiadam oryginalną hard case HTC na telefonie. I mam pytanie, czy ktoś miał/ma podobne objawy? Nie wiem czy to wina stacji czy telefonu. Czy oddawać na naprawę gwarancyjną itp? Podzielcie się swoimi uwagami. A stacje również kupiłem na allegro za 250pln. importerem jest firma AB S.A. z Wrocławia. Dzięki i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem jakiś czas temu oryginalną stację (trafiłem na niezłą okazję :D) więc jakby ktoś miał pytania odnośnie użytkowania itd to chętnie odpowiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam pytania, wiec pytam:

1. Jak ciasno jest spasowana stacja do telefonu. Czy da się podłączyć telefon do stacji, gdy ten jest w etui z otworami na styki do stacji? Co ciekawe, to nawet oryginalne etui od HTC nie ma tych otworów, więc mnie to zastanawia.

2. Czy zawsze bezproblemowo po położeniu telefonu nawiązuje on połączenie ze stacją? Czy styki bez żadnycc problemów i manewrów telefonem się podpinają razem?

3. Gdzie można kupić te stację w najlepszej cenie?

4. Czy istnieją inne stacje dokujące, które umożliwiają przejście telefonu w tryb dokowania?

5. Jak przełączyć HOXa w tryb dokowania bez stacji dokującej?

Ty póki co tyle:)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi