Skocz do zawartości
Deo

Wszystko na temat oficjalnego Android ICS dla Desire S

Rekomendowane odpowiedzi

.apk z widgetami baterii i notatek z HTC Hub w załącznikach, mam nadzieję że to o to Wam chodziło.

Właśnie ot to chodziło, ale niestety widget Notatki nie działa prawidłowo...

Może ma ktoś ten widget w pliku .apk w wersji powyżej 2.60?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy, a dowiedział sie ktoś czemu udostepniono RRU tylko na pare godzin a następnie zabrano? Dziwna zagrywka ze strony HTC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ogółem akutualizacja będzie dostępna jako ruu, jednk wesja ICS jest w dalszym ciągu testowana w Desire S i producent zdecydował się o chwilowe zdjęcie jej ze strony www

oto odpowiedź dlaczego ICS nie jest dostępny na stronie HTCdev

Było wcześniej.

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam inny problem. Ogólnie standardowe ustawienie działa wyśmienicie. Właściwie zero przycięć w porównaniu z GB. Ale chciałem wyłączyć wszelkie animacje w telefonie. W momencie gdy wszedłem w ustawienia -> opcje programistyczne i ustawiłem skale animacji okna i przejścia na "0" przestał prawidłowo działać mi pulpit. Gdy jestem w menu z zainstalowanymi aplikacjami ect. wszystko działa dobrze, ale gdy nacisnę "Domek" żeby wrócić do ekranu głównej pojawia mi się okno "ładowanie..." i przez 10 sekund ładuje mi się wszystko to co znajdowało się na pulpicie. Po 10 sekundach pulpit wygląda dobrze i działa również dobrze. Ale gdy wyłącze ekran i włącze lub gdy wejdę w menu z aplikacjami i wrócę znów na ekran główny pojawia się znów to samo. I tak cały czas... Ma ktoś tak może?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Koledzy, a dowiedział sie ktoś czemu udostepniono RRU tylko na pare godzin a następnie zabrano? Dziwna zagrywka ze strony HTC

Taką odpowiedz dostałem w pomocy HTC :facepalm:

Daniel B: Po jednodniowym wypuszczeniu tej aktualizacji, otrzymaliśmy wiele informacji od klientów o błędach, które ta aktualizacja niestety zawiera. To było powodem usunięcia jej ze strony www.htcdev.com Poprawiona wersja tej aktualizacji powinna się pojawić niebawem. Niestety dokładnej daty powownego zamieszczenia tej aktualizacji, na tę chwilę nie znamy.

Mi tam działa dobrze i błędów nie widze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pavelw
    Anna C.: Potwierdziłam fakt, iż rzeczywiście wczorajsza wersja była obciążona błędami i w związku z tym została ona wycofana.

Anna C.: Po jej ponownym przetestowania, będzie dostępna na stronie internetowej.

Tak więc niestety będzie trzeba ponownie instalować jak wydadzą nową wersję. A już zainstalowałem wszystkie potrzebne aplikacje i doprowadziłem wszystko do ładu :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam to samo :facepalm: ale tragedii nie ma bo jak juz pisałem wszystko działa stabilnie i nie dostrzegam problemów, póki co :D Ale HTC i tak jaja sobie robi:zdegustowany:

P.S da sie przestawić ten guzik aplikacje ze środka?wkurza mnie>:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem jeszcze jedną rzecz na minus:

Kontakty miałem wyeksportowane do pliku (Android 2.3.5) - plik zajmował 1.07 MB

Po zaimportowaniu kontaktów z pliku i wyeksportowaniu jeszcze raz (Android 4.0.4) - plik zajmuje 786 KB

Do każdego kontaktu mam załączone zdjęcie. I teraz widać piksele. Próbowałem nawet usunąć zdjęcie i załadować to samo z pliku, niestety nadal są widoczne piksele...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mayex

Może ktos powiedziec, co mam zrobic aby zaaktualizowac do ICS jesli mam odblokowany bootloader, recovery i root'a? Bardzo prosze o odpowiedz :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi