Skocz do zawartości
Deo

Wszystko na temat oficjalnego Android ICS dla Desire S

Rekomendowane odpowiedzi

cyric

Zastanawiam się czy ewentualne przyszłe bugi będą łatane przez OTA czy będzie trzeba aktualizować przez RUU za każdym razem:PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zauważyłem jeszcze jedną rzecz na minus:

Kontakty miałem wyeksportowane do pliku (Android 2.3.5) - plik zajmował 1.07 MB

Po zaimportowaniu kontaktów z pliku i wyeksportowaniu jeszcze raz (Android 4.0.4) - plik zajmuje 786 KB

Do każdego kontaktu mam załączone zdjęcie. I teraz widać piksele. Próbowałem nawet usunąć zdjęcie i załadować to samo z pliku, niestety nadal są widoczne piksele...

Dziwne;/ zrobiłem tak samo jak ty,ale pikseli nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem ICS chodzi gorzej od poprzedniego oprogramowania, występuje przycięcia, lekkie opóźnienia. Tego nie miałem przed instalacją ICS. Wie ktoś czym to może być spowodowane ? zaznaczam, że robiłem Hard Reset telefonu oraz formatowałem kartę pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pavelw
    Zastanawiam się czy ewentualne przyszłe bugi będą łatane przez OTA czy będzie trzeba aktualizować przez RUU za każdym razem

Niestety będzie trzeba instalować ręcznie i miejmy nadziej, że poprawią wszystkie błędy za jednym razem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    freetu

Po wgraniu ICS, jest jakiś sposób aby wrócić do poprzedniego softu (2.3.5) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zastanawiam się czy ewentualne przyszłe bugi będą łatane przez OTA czy będzie trzeba aktualizować przez RUU za każdym razem

Pytalem wczoraj pana Piotra na Chacie HTC i nie byl w stanie odpowiedziec mi na to pytanie, jesli to beda male bledy to raczej OTA ale jak zrobia kompletny meksyk i bede musial po raz drugi robic calkowitego reseta to bedzie wielki fail z ich strony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    radam5

Ja wczoraj przeszedłem na ICS i jak na razie jestem zadowolony. (telefon czysty bez brandingu)

W moim przypadku mam wrażenie, że aplikacje działają lepiej/szybciej. Nawet chyba zasięg się poprawił

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dziwne;/ zrobiłem tak samo jak ty,ale pikseli nie ma

Dziwne... Ja mam wrażenie, z to samo zdjęcie załadowane do kontaktu na Androidzie 2.3.5 było bardziej ostre niż na 4.0.4.

Druga sprawa co jest chyba NAJWIĘKSZYM minusem jest brak przełącznika WiFi i GPS w zakładce szybki dostęp w pasku powiadomień. Przecież jest miejsce na to!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam mialem caly czas WIFi i GPS wlaczone wiec nie zwracam na to uwagi bo musi dzialac ; P Chociaz fakt miejsce niewykorzystane, Gorzej zastanawia mnie trzymanie baterii, malo czasu minelo ale zaczynam zauwazac ze chyba jest gorzej,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GiPi

Tych których denerwują tajskie klawiatury czy inne nie potrzebne im rzeczy, jest ciekawa nowa opcja. Otóż w ustawienia->aplikacje wchodzi w niechcianą aplikację (której nie da się odinstalować) i wybieramy wyłącz (ewentualnie trzeba najpierw odinstalować aktualizacje, a dopiero potem pojawi się wyłącz). Aplikacja tak jakby znika z systemu, np klawiatury nie są widoczne w ustawieniach ani na liście zainstalowanych aplikacji w google play. W razie czego aplikację można z powrotem włączyć (wyłączona aplikacja przesuwana jest na sam dół listy)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi