Skocz do zawartości
Deo

Wszystko na temat oficjalnego Android ICS dla Desire S

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam mialem caly czas WIFi i GPS wlaczone wiec nie zwracam na to uwagi bo musi dzialac ; P Chociaz fakt miejsce niewykorzystane, Gorzej zastanawia mnie trzymanie baterii, malo czasu minelo ale zaczynam zauwazac ze chyba jest gorzej,

A nie słyszałeś o tzw. "zespole pierwszych dni poaktualizacyjnych"? ;)

Przyzwyczaisz się do telefonu, będziesz robił na nim troche mniej. Mniej grzebał w ustawieniach i po kilku dniach samo minie :) Bateria znowu będzie trzymać tak samo, a może i lepiej :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A nie słyszałeś o tzw. "zespole pierwszych dni poaktualizacyjnych"?

Przyzwyczaisz się do telefonu, będziesz robił na nim troche mniej. Mniej grzebał w ustawieniach i po kilku dniach samo minie Bateria znowu będzie trzymać tak samo, a może i lepiej

Nie no, :D to sie zgadza, wczoraj bawilem sie chyba do 1 w nocy wiec bateria tak zleciala ze hoho :D ale cala noc jak zwykle ladowalem i teraz uzywam juz jak codziennie ale zobaczymy jak minie caly dzien : ) narazie nie bede sugerowal bledow, licze na to ze bedzie lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bee!

Próbował ktoś sprawdzić szybkość telefonu przed i po aktualizacji, np. w AnTuTu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    finnsy

Używam ICSa od wczoraj, nie stwierdziłem jeszcze błędów. System nie chodzi płynniej niż GB, różnica jest minimalna. Póki co jest świetnie, aktualizacja na prawdę przydatna, zdecydowanie. Na plus mogę stwierdzić że w końcu jest odblokowanie telefonu z pomocą wzoru, face-unlock który nie wykrył mojej twarzy (no cóż, spróbuję jeszcze w domu...), system jest moim zdaniem ładniejszy, chociaż moja pierwsza reakcja to było CO TE LITERKI TAKIE MALUTKIE?! Co mnie drażni, to fakt że Sense 3.6 sprawia, że ICS wygląda dalej jak GB z małymi zmianami. Generalnie wchodząc na ekran główny, jedyna zmiana to pasek na dole. I ewentualnie font zegara na pasku powiadomień. Podoba mi się odświeżone menu aplikacje. Na duży plus też czas otwarcia ekranu głównego po odblokowaniu pierścieniem. Wcześniej była dość przydługawa animacja karuzeli, teraz jest ta animacja zdecydowanie skrócona. Aparat również został troszkę podkręcony, wcześniej zrobienie zdjęcia z bliska było katorgą, teraz już wygląda to trochę lepiej. No i nareszcie usuwanie powiadomień przesunięciem palca. Tego mi bardzo brakowało. Również bardzo cieszy ten menadżer zadań, że tak to nazwę, po dłuższym przytrzymaniu home. Moim zdaniem również gry chodzą nieznacznie płynniej. Testowałem póki co na Angry Birds i Gyro, więc nie są to jakieś mega gry, ale lekka różnica w porównaniu do GB jest. Co do minusów, to zniknęły moje ukochane pierścienie odbierz/odrzuć przy połączeniu. Szkoda, było to takie charakterystyczne i wbrew pozorom - dla mnie bardzo wygodne. Po drugie - mam problem z wi-fi. Tzn w domu działa, śmiga aż miło, czas połączenia się skrócił, ale niestety w innym miejscu, przy sieci z Liveboxa TP po wpisaniu hasła (poprawnie!) nic się nie dzieje, a urządzenia leżą obok siebie. Przy wcześniejszym sofcie nie było tego problemu. Może ma ktoś rozwiązanie tego problemu? Zniknęły też widżety HTC.

Podsumowując - zmiana na plus, nie żałuję wczorajszej aktualizacji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bee!

Tam jest tylko info o szybkości po aktualizacji, a przydałoby się przed i po, ale na tym samym telefonie.

A jak ze stabilnością? Bo mnie na GB system się resetuje regularnie co kilka dni sam od siebie, ciekawe czy ICS to poprawi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tam jest tylko info o szybkości po aktualizacji, a przydałoby się przed i po, ale na tym samym telefonie.

A jak ze stabilnością? Bo mnie na GB system się resetuje regularnie co kilka dni sam od siebie, ciekawe czy ICS to poprawi?

Samoczynne resetowanie raczej wskazuje na uszkodzony telefon. Ja miałem podobne objawy - oprócz samoczynnego resetowania dodatkowo ekran się włączał i wyłączał co jakiś czas. Był okres, że telefon działał bez zarzutów, a później np. przez okres tygodnia codziennie się sam wyłączał kilka razy...

Obecnie telefon jest w serwisie Regenersis - w trakcie wymiany płyty głównej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli sie nie myle, wczesniej najwyzsza jakosc nagrywania filmow to 480x800, a po aktualizacji?, jakosc HD 1280x720,

nie jest to Full HD ale zawsze to duzo lepsza jakosc ;). Zaliczam do +.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś malowałem do HTC, oto co mi odpowiedzieli...

Dziękujemy za kontakt z HTC w sprawie twojego HTC Desire S.

Mam na imię Anna i jestem agentem technicznym firmy HTC w dziale mailowym.

Bardzo dziękuję za zapytanie dotyczące dostępności aktualizacji systemu Android do wersji ICS dla urządzenia HTC Desire S. Jednocześnie informuję, iż po jednodniowym wypuszczeniu tej aktualizacji, otrzymaliśmy wiele informacji od klientów o błędach, które ta aktualizacja niestety zawiera. Jest to powód usunięcia jej ze strony www.htcdev.com. Poprawiona wersja tej aktualizacji powinna się pojawić już niebawem. Niestety dokładnej daty ponownego zamieszczenia aktualizacji Android do wersji ICS, na chwilę obecną nie znamy, wiemy natomiast, iż będzie ona dostępna tylko w formie RUU.

Po przeprowadzeniu aktualizacji nie będzie możliwe powrócenie do poprzedniej wersji systemu operacyjnego, a samo przeprowadzenie aktualizacji nie spowoduje utraty gwarancji na urządzenie.

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dołączono o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Może jednak warto jeszcze chwilę poczekać???

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i mam dylemat

z jednej strony pochwaly ze fajnie hula ICS a drugiej info od htc ze zdjeli akualizacje bo duzo bugow bylo...

:zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi