Skocz do zawartości
Deo

Wszystko na temat oficjalnego Android ICS dla Desire S

Rekomendowane odpowiedzi

Może jednak warto jeszcze chwilę poczekać???

Jesli uzytkownicy nie widza jakis tragicznych bledow (w tym ja) to przeciez mozesz zainstalowac ta wersje ktora wczoraj wypuscili i cieszyc sie razem z nami, a jak poprawia to co wedlug nich jest nie tak i wypuszcza kolejny RUU to zaktualizujemy to co mamy w tej chwili :) HTC Sync zrobi backup tego co potrzebne i pojdzie sprawnie,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale skoro to pewne że są błędy, to po co instalować, mając system który działa sprawnie?

Sent by my fingers to your head.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dziś malowałem do HTC, oto co mi odpowiedzieli...

Dziękujemy za kontakt z HTC w sprawie twojego HTC Desire S.

Mam na imię Anna i jestem agentem technicznym firmy HTC w dziale mailowym.

Bardzo dziękuję za zapytanie dotyczące dostępności aktualizacji systemu Android do wersji ICS dla urządzenia HTC Desire S. Jednocześnie informuję, iż po jednodniowym wypuszczeniu tej aktualizacji, otrzymaliśmy wiele informacji od klientów o błędach, które ta aktualizacja niestety zawiera. Jest to powód usunięcia jej ze strony www.htcdev.com. Poprawiona wersja tej aktualizacji powinna się pojawić już niebawem. Niestety dokładnej daty ponownego zamieszczenia aktualizacji Android do wersji ICS, na chwilę obecną nie znamy, wiemy natomiast, iż będzie ona dostępna tylko w formie RUU.

Po przeprowadzeniu aktualizacji nie będzie możliwe powrócenie do poprzedniej wersji systemu operacyjnego, a samo przeprowadzenie aktualizacji nie spowoduje utraty gwarancji na urządzenie.

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dołączono o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Może jednak warto jeszcze chwilę poczekać???

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Takimi mailami HTC się po prostu ośmiesza. Przez kilka miesięcy nie byli w stanie wyłapać błędów, które użytkownicy wychwycili w ciągu kilkudziesięciu minut testowania (proszę pamiętać, że aktualizacja została usunięta po niespełna 2 godzinach od publikacji).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ale skoro to pewne że są błędy, to po co instalować, mając system który działa sprawnie?

bo niektórzy nie mogli się doczekać już Lodwej kanapki i zrobili akulizacje mimo wszysto . Byleby ją mieć.

Z innej beczki:

Oprócz kontaktów, co warto jeszcze "zachować" ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    soruce

Ja własnie jestem po aktualizacji udało się :) jestem mile zaskoczony działa bardzo płynie na poprzednim sofcie chytal zawiechy a tu prosze smoothly :P root też jest :P recovery zainstalowane :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale z jakiegos powodu usuneli aktualizacje...:facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wg mnie w głośniku dzwięk osoby słyszanej troszkę się pogorszył albo mam takie odczycie..???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy powodem nie wydania aktualizacji przez OTA jest to samo co na DHD ?

do FISHBONE89 wiem, że u Nas rozchodziło się o partycję a w DHD chyba niby o stabilność tak? to jakim cudem na DHD nie wypuścili nawet Ruu a na nasz wypuścili na chwilkę i ściągnęli. Trochę niepoważne jest HTC. W DHD była też mowa o tej partycji i że to jeden z powodów... Mniejsza o to.

Edytowane przez ziomek90

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No i mam dylemat z jednej strony pochwaly ze fajnie hula ICS a drugiej info od htc ze zdjeli akualizacje bo duzo bugow bylo...:zdegustowany:

Jak dla mnie jest to ściema. Plik z RUU wycofali po ~2h od jego udostępnienia. W tym czasie trzeba było ten plik ściągnąć i zainstalować. A gdzie czas na znalezienie błędów?

Skoro była to wersja deweloperska to co ona robiła na HTCDEV? Wydali ją tylko po to aby przymknąć nasze jadaczki "kiedy będzie ICS?!" i żeby dotrzymać słowa, że do sierpnia wydadzą.

Dla mnie system jest stabilny a brakuje mi tylko jak już wcześniej pisałem widżetów z HTC Hub i w szybkim dostępie włącznika WiFi i GPS. Też troszkę problematyczne do tej pory jest, że teraz klawisze zatwierdzające są po prawej a nie po lewej, ale trzeba się do tego tylko przyzwyczaić :)

Ten również działa sprawnie. Mam go od wczoraj i jeszcze ani razu mi się nie zawiesił czy dziwnie zachował.

Czy powodem nie wydania aktualizacji przez OTA jest to samo co na DHD ?

Było już z tysiąc razy... Nie będzie OTA, bo przez OTA jest to update bez utraty danych w telefonie. Nasza DS'ka aby otrzymać ICS'a musiała zmienić partycje systemowe, a co za tym idzie nie da się tego zrobić przez OTA i wiąże się z utratą wszystkich danych z telefonu!

Edytowane przez FISHBONE89

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    orqa
    Jesli sie nie myle, wczesniej najwyzsza jakosc nagrywania filmow to 480x800, a po aktualizacji?, jakosc HD 1280x720,

nie jest to Full HD ale zawsze to duzo lepsza jakosc ;). Zaliczam do +.

Ja tam od początku miałem 720p, od zawsze DS nagrywał w takiej rozdzielczości :)

edit.

pierwszy bug który wyłapałem.

Klikam na widżet zegara HTC -> wciskam menu -> ustawienie główne... i tutaj tak jakby mnie kierowało do "dodania miasta"

ma ktoś tak samo :)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi