Skocz do zawartości
Deo

Wszystko na temat oficjalnego Android ICS dla Desire S

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra ale wrzucajac teraz ICSa jak juz wiadomo ze zostal usuniety z powodu bledow

i braku mozliwosci powrotu do GB to jak sie cos wysra ze sluchawka serwis moze sie wypiac twierdzac ze skoro bylo wiadomo ze nowy OS jest wadliwy trzeba bylo nie aktualizowac,czy moze cos zle mysle ??

Wiem ze w cytowanej wyzej odpowiedzi konsultanta z HTC Help jest odpowiedz stwierdzajaca ze takiej gwarancji nie traci sie ale to jest konsultant a nie serwis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mrp1nk

Ja też niestety należę do tych nie zadowolonych z aktualizacji - samo sense 3.6 i ics wygląda kapitalnie ale w porównaniu z GB zauważyłem wolniejsze działanie systemu szczególnie w ustawieniach, pasku powiadomień, aplikacji sms, antutu pokazał tylko 29** punktów więc mam nadzieję, że jeszcze coś poprawią

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pionio

Zauważyłem takie 2 błędy:

- w aplikacji TALK nie można otwierać linków .. aplikacja zostaje zamknięta ..

- W Menu -> Powiązania aplikacji gdzie ustawia się np za pomocą którego programu będą otwierane adresy www nie da się wprowadzić zmian .. tz. da się wybrać ale zmiany się w ogóle nie zapisują.

Czy ktoś tak jeszcze ma ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mrp1nk

U mnie Messenger się wywala jak otwieram link

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mayex

Proszę o odpowiedz :)

Czy musze zrobic re-lock odblokowanego bootloaderu alby zainstalowac ta aktualizacje? I czy recovery i root nie przeszkadzaja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam jeszcze taka teorię że update pojawił się tylko na chwilę, żeby ściągnęli go ludzie którzy interesują się trochę mocniej swoimi słuchawkami niż przeciętny użytkownik i po to żeby wyszło na to że HTC jednak dotrzymało słowa. Ci którzy zainstalowali będą zadowoleni że mają jednak upragnioną lodową kanapkę, a Ci którzy nie ogarniają tematu kupią nowy telefon żeby mieć nowego os-a. Tym sposobem wilk będzie syty a owca cała i HTC wyjdzie z twarzą. Wiem za zakrawa to prawie na teorię spiskową i jest nieźle przekombinowane ale nie wierzę już żadne zapewnienia tej korporacji i jeśli update nie pojawi się ponownie na stronie, a HTC wyda tylko jakiś komunikat że jednak najlepszym systemem dla deski jest GB to tylko umocni mnie w moim przekonaniu...

Sent by my fingers to your head.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem cichą nadzieję że z ICSem wprowadzą uproszczenia dla Polskich znaków, żeby podczas pisania smsów długość wiadomości nie zmniejszała się z 160 do 70. Macie na to jakieś dobre rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cyric

Odnośnie wydajności wg. Antutu: przed aktualizacja 2700 a teraz 3215;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gibki8

Ją nadal jestem bardzo zadowolony z aktualizacji. Jedyny błąd jaki znalazłem do tej pory to dziwne zachowywanie sie telefonu podczas wylaczania go. Poza tym jest super.

Jakby ktoś chciał mogę wrzucić film jak to wygląda po aktualizacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawaj filmik:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi