Skocz do zawartości
Deo

Wszystko na temat oficjalnego Android ICS dla Desire S

Rekomendowane odpowiedzi

color1

Powiem krotko, poprzedni rom dzialal lepiej, plynniej i byl bardziej przyjazny (mialem brandowany z t-mobile) - czy da rade wrocic do poprzedniego ?

A przy okazji w nowym nie ma tego charakterystycznego domyslnego dzwonka, czy ktos moze podeslac liste dzwonkow z poprzedniej wersji, bo nawet nie pamietam jego nazwy a juz sie przyzwyczailem reagowac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zauważyłem takie 2 błędy:

- w aplikacji TALK nie można otwierać linków .. aplikacja zostaje zamknięta ..

- W Menu -> Powiązania aplikacji gdzie ustawia się np za pomocą którego programu będą otwierane adresy www nie da się wprowadzić zmian .. tz. da się wybrać ale zmiany się w ogóle nie zapisują.

Czy ktoś tak jeszcze ma ?

Potwierdzam

Na mojej Desce zachowuje się dokładnie tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Miałem cichą nadzieję że z ICSem wprowadzą uproszczenia dla Polskich znaków, żeby podczas pisania smsów długość wiadomości nie zmniejszała się z 160 do 70. Macie na to jakieś dobre rozwiązanie?

Wpisz sobie w forumową wyszukiwarkę "htc ime mod by jonas".

Wracając do tematu - ja sobie grzecznie poczekam, aż tą paczką od HTC zajmie się ekipa od MIUI. Wersja 2.3.7 wespół-w-zespół z Go Luncherem sprawuje się tymczasem wyśmienicie i osobiście nie mam parcia na zmiany. Szczególnie czytając w tym wątku dość skrajne opinie nt. uaktualnienia do ICS.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Moim zdaniem ICS chodzi gorzej od poprzedniego oprogramowania, występuje przycięcia, lekkie opóźnienia. Tego nie miałem przed instalacją ICS. Wie ktoś czym to może być spowodowane ? zaznaczam, że robiłem Hard Reset telefonu oraz formatowałem kartę pamięci.

Proponuję spróbować poniższych ustawień.

Opcje programistyczne -> Skala animacji okna -> Animacja wyłączona

Opcje programistyczne -> Skala animacji przejścia -> Animacja wyłączona

W mojej opinii interfejs działa płynniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem jak napisales. Chodzi kapke lepiej lecz przy poruszaniu sie po ekranach czy to w lewo czy w prawo przycina sie, tak bynajmniej nie było w GB. Też tak masz?

Wysłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Turson
    Zrobiłem jak napisales. Chodzi kapke lepiej lecz przy poruszaniu sie po ekranach czy to w lewo czy w prawo przycina sie, tak bynajmniej nie było w GB. Też tak masz?

Wysłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk

Nic takiego nie ma miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alexab

Ja od siebie dodam,że siedzę w domu 2m od okna włączam GPS i w 14 s mam fixa . Przedtem kładłem na parapecie i czekałem 5 - 10 min.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HTC Facebook:

"Hey, Paul. ICS for Desire S will be available soon. We're still working on updates. When we have more info to share, we'll let you know."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiałem się nad tą aktualizacją, ale jak wszystkim GPS po aktualizacji łapie fixa w 14 s to idę na całość. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po zainstalowaniu wyżej wymienionego moda "htc ime mod by jonas" muszę niestety powiedzieć, że przy ustawieniu wszystkiego zgodnie z instrukcjami na forum (zamiana polskich znaków na zwykłe litery ect.) klawiatura wyłącza się po wpisaniu kilku liter. A dodatkowo zaobserwowałem problem u siebie w telefonie (chyba uszkodzenie wewnętrzne by to samo miałem na GB) telefon uruchamia mi się ponownie w momencie włączonej funkcji GSM/WCDMA. Gdy ustawię na sam GSM nie wyłączał mi się przez około 2tygodnie. Po ponownym włączeniu (automatyczne włączenie po instalacji ICS) znów telefon zaczął mi się resetować. Miał tak ktoś z was?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi