Skocz do zawartości
Deo

Wszystko na temat oficjalnego Android ICS dla Desire S

Rekomendowane odpowiedzi

Po zmianie na ICS wydaje mi się, że telefon przyspieszył no i dłużej trzyma bateria. Na standardowym SENSE miałem raz lub dwa razy w tygodniu samoistny reset. Na razie na owym sofcie telefon pracuje stabilnie. Co do wad to na razie jest jedna podstawowa. Opisywałem to kilkanaście wątków wcześniej

"Ja zupełnie z innej beczki ale mam problemik. Na poprzednim OS miałem zainstalowany GOLauncher Ex i do tego GO lockera. Po prostu wydaje mi się, że jest dużo bardziej konfigurowalny i stabilniejszy od sense. Teraz też próbowałem zainstalować ale coś jakby nie to samo. No i podstawowa różnica nie można wybudzić ekranu przyciskami głośności z poziomu GO lockera, a to było wygodniejsze. Macie może do polecenia jakiegoś lockera, który miałby tą możliwość?"

Zależy mi przede wszystkim na możliwości wybudzania telefonu przyciskami regulacji głośności. Ma ktoś jakiś pomysł na to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gibki8

Filmik już się skleja i zaraz będę go wrzucał ;) Wczoraj nie dałem rady się z tym ogarnąć :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rafe

Czy ktoś z Was wykorzystał może RUU udostępnione na rosyjskim serwerze przez kogoś z forum xda? Czy po wgraniu wszystko działa jak należy? Przyznam, że mam pewne obawy co do jego źródła i zastanawiam się czy bezpieczniej będzie poczekać na oficjalny plik na stronie htc dev. W ogóle ma ktoś może informację kiedy znowu udostępnią RUU na stronie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wg mnie brakuje wifi direct w desce jako jednej z funkcji ics

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kranu
    Czy ktoś z Was wykorzystał może RUU udostępnione na rosyjskim serwerze przez kogoś z forum xda? Czy po wgraniu wszystko działa jak należy? Przyznam, że mam pewne obawy co do jego źródła i zastanawiam się czy bezpieczniej będzie poczekać na oficjalny plik na stronie htc dev. W ogóle ma ktoś może informację kiedy znowu udostępnią RUU na stronie?

Ja używam tej wersji i jest ok, wygląda na tą oficjalną z HTC Dev.

Wg. mnie nieprędko udostępnią poprawione RUU na stronie skoro mają poprawić błędy, potem znowu testy.. a wiemy, że w HTC takie rzeczy dłuuugo trwają..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kranu
    [email protected] a przycina Ci lekko system ? np przy poruszaniu ekranów ?

Czasami lekko przytnie, ale raczej płynnie jest. Robiłem pełen reset i format karty, pulpitów nie mam zawalonych widgetami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak o to ale żeby to zrobić bez modyfikacji systemu. Nie wiem nawet jak się za to zabrać:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mayex

Mozna aktualizowac do ICS jesli mamy odblokowany bootloader, recovery i roota??

Prosze o odpowiedz a;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi