Skocz do zawartości
Deo

Wszystko na temat oficjalnego Android ICS dla Desire S

Rekomendowane odpowiedzi

Tak o to ale żeby to zrobić bez modyfikacji systemu. Nie wiem nawet jak się za to zabrać:)

Też potrzebuję,do tej pory On Lock powodował że boczne guziki wybudzały telefon,teraz du*a>:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    freetu
    Czy ktoś z Was wykorzystał może RUU udostępnione na rosyjskim serwerze przez kogoś z forum xda? Czy po wgraniu wszystko działa jak należy? Przyznam, że mam pewne obawy co do jego źródła i zastanawiam się czy bezpieczniej będzie poczekać na oficjalny plik na stronie htc dev. W ogóle ma ktoś może informację kiedy znowu udostępnią RUU na stronie?

Pare stron wcześniej ktoś wrzucił to RUU na dropboxa. Stamtąd pobierz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ulan23

hmm zastanawiam sie nad wgraniem tej nowej lodowej kanapeczki, jedynie co mnie zniechęca to konieczność zgrania swoich danych, niby są bacupy itp ale potem zawsze mis ie robi np. kaszana w smsach, albo zaczynają sie dziwne błędy w logach..., ponadto kwestia wgrywania na nowo wszytkich programów (a mam ich troche)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy Titanium backup będzie działało jeżeli sobie np zrobię kopie programów itd?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zyga00

Zależy mi przede wszystkim na możliwości wybudzania telefonu przyciskami regulacji głośności. Ma ktoś jakiś pomysł na to?

Aplikacja No Lock.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vrezer
    hmm zastanawiam sie nad wgraniem tej nowej lodowej kanapeczki, jedynie co mnie zniechęca to konieczność zgrania swoich danych, niby są bacupy itp ale potem zawsze mis ie robi np. kaszana w smsach, albo zaczynają sie dziwne błędy w logach..., ponadto kwestia wgrywania na nowo wszytkich programów (a mam ich troche)

Ja zainstalowałem ICS i po aktualizacji, po zalogowaniu się na konto gmail wszystkie wcześniejsze programy same się zainstalowały :)

Smsy - zrobiłem kopie zapasową (opcja jest w ustawieniach) ostatnie 3 dni mi zniknęły z historii po ich przywróceniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aplikacja No Lock.

Eh niestety nie, jak pisałem 3 posty wyżej No Lock na ICS nie powoduje że boczne przyciski wybudzają telefon:zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam jestem zadowolony z ICSa. Ciekawe co poprawią w następnym wydaniu, bo mi wszystko pasuje jak na razie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4ndr3
    Czy ktoś z Was wykorzystał może RUU udostępnione na rosyjskim serwerze przez kogoś z forum xda? Czy po wgraniu wszystko działa jak należy? Przyznam, że mam pewne obawy co do jego źródła i zastanawiam się czy bezpieczniej będzie poczekać na oficjalny plik na stronie htc dev. W ogóle ma ktoś może informację kiedy znowu udostępnią RUU na stronie?

Ja. Pacjent żyje i ma się dobrze a update przebiegł bez żadnych niespodzianek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hashe oryginalnego pliku ze strony htcdev.com:

RUU_SAGA_ICS_35_S_HTC_EU_14.01.401.2_20.76.30.0835_3831.19.00.110_275068.exe

MD5 - A8BB6133F6C6F592846E01B43E905706

SHA1 - 1A189A99B6F8987EC668C8BFD99A74169A83C599

SHA512 - 65D35FD80A4F5609A452BF1AF8FC9936D7F77DAB8F784C0FE67B6A14CA3288880B28017F6C55D4BCEACAEC7EACF955410A0B555D65A47584DE2741894D2918BF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi