Skocz do zawartości
Deo

Wszystko na temat oficjalnego Android ICS dla Desire S

Rekomendowane odpowiedzi

Ustawienia - Użycie - Ustaw limit użycia danych, ustawiamy na grafice poniżej, następnie "zaawansowane" wybieramy ustawienia użytkowania i tam zaznaczamy interesującą was opcję :)

-------------------------------------------

Panie i Panowie... Jestem pod wrażeniem. Słuchawka wydaje się chodzić szybciej. Wydaje mi się, że mniejsze zużycie RAMu następuje po aktualizacji, ale to potwierdzę jak dorzucę jeszcze z dwie, trzy aplikacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To wyjasnia wylaczenie/ograniczenie danych w tle, a cos w stylu poprzedniej wersji Androida, Oszczedzanie energi gdy bateria zejdzie do 20% tez gdzies znajde?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smykoo

To jak instalować tego RUU czy może czekać na OTA ? Może będzie...

Na razie nie ma oficjalnego stanowiska htc. Na ich stronie nadal nie ma aktualizacji. Podobno ją zdjęli, bo dużo osób ściągało...hmmm

Edytowane przez Smykoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również jestem po aktualizacji :) ale mam wrażenie, że mi lekko go przycina, po twardym resecie dalej jest tak samo. Wy też tak macie czy faktycznie chodzi wam bez przycięć i tylko ja mam taki problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raik0

Mogę je gdzieś uploadnąć. Np dropbox.

@EDIT: Upload w toku. Potrwa około 30 min.

@EDIT2: Upload zakończony. Oto link:

HTC RUU ICS (dropbox)

Edytowane przez raik0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmal

Mnie najbardziej podoba się tajska i chyba chińska klawiatura (ZingKey) . Wiadomo - must have w europejskim romie. A, że nie da się tego odinstalować to i przez przypadek tego nie usunę. สเดพภปหสฝ!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kranu

Z moich uwag co do softu:

- niedoróbki graficzne - widżet kalendarza prezentuje się strasznie,

- brak możliwości dostosowania przycisków ekranu blokady - muszą być te same skróty co w dolnym menu,

- jak w poście powyżej: po co te obce klawiatury i nie wiem jak wyłączyć wibrowanie przy pisaniu - nie ma tam gdzie wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmal

- konieczność używania pinu lub wzoru zabezpieczającego przy blokadzie ekranu jeśli używamy vpn

Z moich uwag co do softu:

...i nie wiem jak wyłączyć wibrowanie przy pisaniu - nie ma tam gdzie wcześniej.

Wibracja dla Touch Input (Ustawienia/Język i Klawiatura/Touch Input (suwaki)/Wprowadzania Tekstu/Wibruj podczas pisania)

Wibracja dla przycisków funkcyjnych (Ustawienia/Dzwięk/Potwierdzenie Wibracją)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    edd82

Dostosowywać na dole ekranu skróty się da. A po ich przystosowaniu zmieniają się automatycznie w odblokowywaniu.

Przytrzymujesz dłużej ikonę i możesz ją przesunąć na ekran, a na wolne miejsce przeciągasz dowolny skrót z ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi