Skocz do zawartości
Deo

Wszystko na temat oficjalnego Android ICS dla Desire S

Rekomendowane odpowiedzi

Bee!

Zna ktoś jakiegoś linka, gdzie są pokazane różnice między starym softem a ICS? A może się ktoś pokusi o podobne porównanie, bo póki co, wielu ludzi tego nie wie a głupio eksperymentować na sobie;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kranu

Faktycznie, suwakami się wchodzi w dalsze opcje klawiatury - tego nie wiedziałem.

Można dostosować skróty na dole i w efekcie w blokadzie, ale są one powiązane, nie można niezależnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zupełnie z innej beczki ale mam problemik. Na poprzednim OS miałem zainstalowany GOLauncher Ex i do tego GO lockera. Po prostu wydaje mi się, że jest dużo bardziej konfigurowalny i stabilniejszy od sense. Teraz też próbowałem zainstalować ale coś jakby nie to samo. No i podstawowa różnica nie można wybudzić ekranu przyciskami głośności z poziomu GO lockera, a to było wygodniejsze. Macie może do polecenia jakiegoś lockera, który miałby tą możliwość?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kranu

To ja żeby pokazać jak zmasakrowali kalendarz pokażę jaki miałem wcześniej ekran główny, a jaki teraz.

post-97646-14255709978263_thumb.png

post-97646-14255709978054_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4ndr3
    - konieczność używania pinu lub wzoru zabezpieczającego przy blokadzie ekranu jeśli używamy vpn

To akurat urok ICSa. Kumpel w Galaxy Nexusie też się na to skarżył że to denerwujące i głupie.

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MaRxK
    Zna ktoś jakiegoś linka, gdzie są pokazane różnice między starym softem a ICS?

Tu znajdziesz małe porównianie GB i ICS:

http://www.htc.com/us/content/documents/HTC_Vivid/htc_vivid_att_whatsdifferentandnewgingerbreadvsics_032112.pdf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja zupełnie z innej beczki ale mam problemik. Na poprzednim OS miałem zainstalowany GOLauncher Ex i do tego GO lockera. Po prostu wydaje mi się, że jest dużo bardziej konfigurowalny i stabilniejszy od sense. Teraz też próbowałem zainstalować ale coś jakby nie to samo. No i podstawowa różnica nie można wybudzić ekranu przyciskami głośności z poziomu GO lockera, a to było wygodniejsze. Macie może do polecenia jakiegoś lockera, który miałby tą możliwość?

Popieram, wcześniej uzywałem On Lock i elegancko wybudzałem telefon przyciskami głośności :) teraz w Ics du*a :facepalm: Ma ktoś pomysł jak to poprawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To ja żeby pokazać jak zmasakrowali kalendarz pokażę jaki miałem wcześniej ekran główny, a jaki teraz.

[ATTACH=CONFIG]25208[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]25209[/ATTACH]

Przy innej tapecie kalendarz wygląda lepiej...

Poza tym jak i tak używam tego od HTC :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam pytanie przed instalacja tego RUU, czy jak mam zrobiony S-OFF to musze zrobić S-ON przed instalacją? potem facktor reset i lecieć z instalacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gibki8

Ja jestem wreszcie zadowolony że na lockscreenie, gdy dostajemy jakieś powiadomienie np. o nieodebranym połączeniu lub sms-ie to możemy je przeciągnąć z ekranu prosto do kółka przez co nie trzeba lazic po całym telefonie ;) fajnie też że dodali wszystkie dodatki z ics, jak np. pasek notyfikacji działający na lockscreenie, odrzucanie wybranych powiadomien, czy chociażby pokazywanie ostatnio uruchamianych apek po dłuższym przetrzymaniu domka ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi