Skocz do zawartości
pawelgo88

HTC magic simlock

Rekomendowane odpowiedzi

lucek

Polecicie jakąś dopasowana kartę turbosim do magica, kupiłem swego czasu na allegro ale niestety ledwie mieściła sie do "szuflady" na sima.

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie było to samo, te szuflady generalnie zbyt pojemne nie są, ciężko Ci będzie znaleźć jakąś która wchodzi bez oporu.

Wysłane z mojego Nexus S za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amdr

Ja kupiłem jakiegoś xsima za 1zł + 6 wysyłka i wsuwa się z lekkim oporem ale bez problemu.

Kodem się nie dało bo telefon był wymieniony przez serwis na nowy, a później jeszcze raz płyta zmieniana. Za kod musiałbym już przynajmniej 2 razy płacić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Turbo sim testowalem na SE K610i i HTC MAGIC.

SE K610i - Turbosim spisywala sie dobrze jednak po pewnym czasie przestała działać na tym telefonie całkowicie. Natomiast na innych działała.

MAGIC - Turbo sim dzialała. Tylko albo to zbieg okoliczności albo i nie ale telefon pozniej zacząć szwankować, co sposowowalo koniecznośc kilku wizyt w Regenersis. Po wymianie telefonu na nowy nie odważyłem się na włożenie Turbosima. Zdecydowalem sie na usunięcie simlocka Kodem (oko 100zł)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli zdjąłeś simlock u operatora to OK ale jeśli w inny sposób zdobyłeś kod to przepłaciłeś dużo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to było bardzo dawno temu. Kody były z nowej listy ( bo i nowa płyta glowna) wtedy co wychodzily desire i wildfire. Nie było to tanio jednak nigdzie wtedy taniej nie było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ściągnąłem simlocka kodem z alledrogo za 10zł i gro, kiedyś koło rok temu chciągałem z innego HTC na WM wtedy te kody były po chyba 30zł bo nie było konkurencji jak teraz, mimo wsyztsko 10zł to malutko, simlock zdjęty na stałe, bez żadnych kart omijających....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kodem za 7 zł można zdjąć simlocka. Jeśli nie masz zamiaru zmieniać oprogramowania to najtańsza opcja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możecie podać jakiś sprawdzony link do tych aukcji? Zdejme simlocka i dam mojego Magusia córce. I tak mi wierci dziure w brzuchu o telefon.

Wysłane z mojego Dream/Sapphire za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że coś takiego powinno zadziałać: LINK

Sam usuwałem u siebie simlocka na starym Magicku z Orange. Nawet po zrootowaniu, wgraniu custom roma, i później powrocie na oryginalny rom, simlock nie powrócił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi