Skocz do zawartości
czoster1

I9100UHLPP Stock rom samsunga (build date 25.05.2012)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

Chciałbym zaprezentować stockowy rom samsunga wypuszczony na rynek 01.06.2012r. oryginalnie na sieć CLARO z Puerto Rico, jednakże ja pozbyłem się śmieci poprzez wgranie multi-CSC I9100OXXLPJ , oraz dodatkowo wgrałem modem I9100XXLPX .Wgrywałem wszystko jako rom trzyplikowy odinem wg. schematu :

PIT : u1_02_20110310_emmc_EXT4.pit

PDA : I9100UHLPP

PHONE : I9100XXLPX

CSC : I9100OXXLPJ

Rom praktycznie jest taki jak LPW , kto wie czy kolejnym romem na Polskę nie będzie właśnie LPP ???

Change List : 630165

Link do wątku na XDA : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=27290274

Link do romu : Hotfile.com: Hébergement de fichiers par un clic: I9100UHLPP_I9100UWALP5_PCT.zip

Link do modemu : AndroidFirmwares.net - DownLoad Modems

Link do CSC : AndroidFirmwares.net - Download CSC

Edytowane przez czoster1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile zmian?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg. XDA : 630165

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zapal

Jaki kernel dell czy se infra

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wg. XDA : 630165

Panowie czy te zmiany liczone są od pierwszego wydanego softu, czy od przedostatniego ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@2up

kernel se.infra

@up

zmiany liczone są od pierwszego wydanego softu w danej serii danego ROMu. serii CL od XX i UH nie ma co porównywać mimo, że oba mają kernel se.infra.

kto wie czy kolejnym romem na Polskę nie będzie właśnie LPP ???

to się raczej nie zdarzy, bo miesiąc na literkę P już się skończył. jeżeli Samsung wróci do normalności to nazwy ROMów będą zaczynały się od "L", potem będzie literka miesiąca, np maj to "E", a potem literka oznaczająca kolejny realese w danym miesiącu. jeżeli natomiast nie wróci do normalności to po "L" powinno się znaleźć "R".

wychodzę z założenia, że XXLPW miał:

ro.build.date=Mon Apr 30 21:26:31 KST 2012

czyli kwietniowego wydania już raczej nie będzie.

jak widać w przypadku sgs3 Samsung wrócił do regularnego nazewnictwa - rok-miesiąc-release, jeszcze tylko przy ROMach dla sgs2 stosuje rok 2012, ale miesiące liczy od początku 2011 roku. dlatego też mamy LPW - rok 2010, miesiąc 16. może to się zmieni z ICS 4.0.4, a może w ogóle, kto wie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m4k

Zrobiłem sobie jednoplikowego franka podmieniając tylko CSC na ostatnie multi. Celowo nie podmieniałem modemu (tu oznaczony jako LPG) i reszty bo chcę zobaczyć jak się to coś sprawuje. Niestety nie wrzucę linka bo nie mam konta w żadnym serwisie.

Na razie wygląda mi na kontynuację LPW - procentowa bateria, skrót do kontaktów w telefonie, brak możliwości regulacji podświetlenia w belce :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poprawili w nim tej pieprzony odtwarzacz muzyki?? bo ja zawsze mam tak ze słucham muzyki daje nagle efekt wide i muzyka się tnie ! i reboot fona tylko pomaga i po reboocie jak dam wide czy inny już jest OK

w 2.3.x nie było takich problemów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmienili ułożenie powiadomień o nieodebranych połączeniach i smsach na ekranie blokady. Teraz są idealnie na środku ekranu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m4k

testuje 2 doby i jest dobrze, nie wiem do końca jak z baterią, bo na 18 godzin miałem ponad 5 wyświetlacza ale ponad połowa to filmy, gry itp. więc chyba jest nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi