Skocz do zawartości
czoster1

I9100UHLPP Stock rom samsunga (build date 25.05.2012)

Rekomendowane odpowiedzi

Krawol
    poprawili w nim tej pieprzony odtwarzacz muzyki?? bo ja zawsze mam tak ze słucham muzyki daje nagle efekt wide i muzyka się tnie ! i reboot fona tylko pomaga i po reboocie jak dam wide czy inny już jest OK

w 2.3.x nie było takich problemów

to samo jest u mnie mam nadzieje że poprawili bo włączam i się tnie, zacina :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie bystrzaki apel do Was zróbcie z tego jednopikowca na polskę. Wtedy zapodam. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Panowie bystrzaki apel do Was zróbcie z tego jednopikowca na polskę. Wtedy zapodam. Z góry dzięki.

Mam taki zrobiony,jest XEO (CSC wyciągnięte z LPW dla Polski),podmieniłem modem na XXLPX(z Romu LPG),chciałem wrzucić na dropboxa ale nie mam konta premium a po spakowaniu w zipa zajmuje 379 MB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj spakować to w z7 może się troszkę zmniejszy. A jak Ci ten rom śmiga jak z baterią i w ogóle jakie wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seb00

Przyłączam się do pytania Kolegi @up. Właśnie montuję taką samą paczkę, bo LPG zawiódł (gigantyczny drain baterii po 2 tygodniach i deep sleep się zdezaktywował), a nie mogę znaleźć nigdzie jakiegoś sensownego info na temat działania UHLPP ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Przyłączam się do pytania Kolegi @up. Właśnie montuję taką samą paczkę, bo LPG zawiódł (gigantyczny drain baterii po 2 tygodniach i deep sleep się zdezaktywował), a nie mogę znaleźć nigdzie jakiegoś sensownego info na temat działania UHLPP ;)

Za dużo nie napiszę o tym romie,bo do tej pory wrzucałem różne kernele do niego.Od wczoraj testuję na oryginalnym,nawet nie rootowałem ale wszystko na chwilę obecną jest okey.Chodzi płynnie nie zawiesza się,o baterii można napisać pózniej za krótko bawię się oryginałem,w deep sleep wchodzi bez problemu.Wydaje mi się że podczas przeglądania internetu procenty baterii jakby mniej ubywały(ale to moje odczucie).Ma to co nasz LPW,czyli procentową baterię i kontakty w dialerze.Jeżeli kogoś interesuje to w antutu na oryginalnym kernelu wynik 6184.Zależy co kogo interesuje,np. nie napiszę nic o gierkach bo nie gram w nie,każdy musi sprawdzić pod swoim kątem,to co mnie interesuje chodzi ok.

---------- Post dołączono o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Spróbuj spakować to w z7 może się troszkę zmniejszy. A jak Ci ten rom śmiga jak z baterią i w ogóle jakie wrażenia.

Poszedłem za twoja radą i faktycznie w 7z mniej zajmuje bo 333 MB. ale to i tak dla mnie za dużo bo mogę najwięcej wrzucić 300>:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrałem ten rom, jednak zmieniłem mu csc na nee, bo taki mam oryginalnie i powiem że chodzi dobrze. Nie widzę jakiś nowych bugów. Może nawet trochę szybciej chodzi niż lpg. Na antutu nam 6227. Polecam ten rom.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[email protected] kolego a możesz go wrzucić tu z xeo. Wyraźnym go z miła chęcią!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrywa się na multiupload, jak coś będzie dostępne z kilku serwerów. Dodałem również starszy bootloader, jakby ktoś chciał instalowac CM9/F1 lub resetować wtyczką.

Edit:

Link:

http://www.multiupload.nl/RUNB1ZD01O

Edytowane przez 00raq00
    Dodanie linka do romu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wopo

Tu macie Frankeinstein rom z CSC LPW I9100UHLPP with CSC I9100OXALPW - xda-developers

Proszę o skasowanie posta !

Edytowane przez wopo
    ten sam link co post wyzej !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi