Skocz do zawartości
czoster1

I9100UHLPP Stock rom samsunga (build date 25.05.2012)

Rekomendowane odpowiedzi

do usuniecia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m4k

dodajcie tego Franka (bo jest naprawdę dobry) na pierwszą stronę, z opisem co dokładnie jest w środku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś z was mi podpowie co zrobić, wgrałem ten ROM aczkolwiek nie działa mi aparat tzn. pokazuje dziwne kolory albo zacina się lub nie daje się włączyć, gubi co jakiś czas sieć. Wcześniej wgrałem LPW i miałem ten sam objaw. Zaznaczę z góry, że wgrywałem te dwa ROMY na K13 3 plikowy, jakieś rady ? Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rady sa takie zebys zrobil wipie i zainstalowal a na koneic zrobil raz jeszcze wipie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robiłem tak jak napisałeś, nawet na noc wyjąłem baterie, niestety to nie pomaga :(... Mam do Ciebie pytanie a mianowicie jak instaluje k13 i potem łącze się przez kies to czy on powinien mi wykryć najnowsze oprogramowanie ? u mnie wyskakuje komunikat Twoje urządzenie nie obsługuje uaktualnienia oprogramowania za pośrednictwem apl, bieżąca wersja oprogramowania układowego : : PDA:K13/PHONE:K13/CSC:K13 (KOR) czy to jest normalny objaw ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

olej tego kiesa

on mi slurzy tylko do tego ze ma sterowniki usb dzieki czemu komp widzi telefon

instaluj wszystko odinem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem jeszcze raz tak jak napisałeś niestety nie pomogło nadal problem z aparatem u mnie nie chce działać ten ROM na innych działa normalnie. Ogólnie problem jest tylko z LPW - masz może jesz jakiś pomysł ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze masz CSC ustawione na KOR i Kies w Twoim przypadku nie da możliwości aktualizacji. Przeczytaj wątek o debrandowaniu i zastosuj się do porad (pamiętaj, że przy zmianie CSC wyczyści Ci wszystkie dane). Jeśli nadal będziesz miał problemy z aparatem spójrz w wątek o aparacie w sgs2 - możliwe, że przyda Ci się zmiana FW kamery.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Robiłem tak jak napisałeś, nawet na noc wyjąłem baterie, niestety to nie pomaga :(... Mam do Ciebie pytanie a mianowicie jak instaluje k13 i potem łącze się przez kies to czy on powinien mi wykryć najnowsze oprogramowanie ? u mnie wyskakuje komunikat Twoje urządzenie nie obsługuje uaktualnienia oprogramowania za pośrednictwem apl, bieżąca wersja oprogramowania układowego : : PDA:K13/PHONE:K13/CSC:K13 (KOR) czy to jest normalny objaw ?

a Ty jesteś pewny, że ktoś mówił Ci zaistaluj K13 a nie KI3?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi