Skocz do zawartości
preston74

[21.09.2012][JB & ICS] Unofficial AOKP for HTC Desire

Rekomendowane odpowiedzi

Po jednym dniu użytkowania: fakt - kamera czasami wariuje (mam na myśli aparat bo o kamerze to wiadomo - póki co nie będzie dobrze działać), bt nie działa, wifi działa dobrze - może nie rewelacyjnie ale przy w miarę bliskiej odległości od routera bez zarzutów, po zainstalowaniu mount2 faktycznie rom troszkę zwolnił ale nie aż tak bardzo więc po przeanalizowaniu ilości moich apek zdecydowałem część z nich wyrzucić i jutro ponownie rom zainstaluję. Na plus na pewno można uznać samą szybkość romu i jak do tej pory nie zauważyłem żeby specjalnie apki sypały się (zdarza się ale na prawdę nie często).

Preston dobra robota!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A z tym dotykiem ktos ma problem?

Btw, to jest ta sama wersja co byla wstawiona w innym temacie? Czy ta jest calkowicie inna?

Wysłano z HTC Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    linar10

Ta jest inna, co do dotyku to też miałem parę razy problemy, ale można spodziewać się poprawek bo jest wersja 39 podejrzewam że Preston niedługo wrzuci poprawki

Htc Desire & ICS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem :) ja myslalem ze ta sama.

W takim razie czekam na poprawki... bateria trzyma super! Ogolnie jest mega!

Wysłano z HTC Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

będzie nowa, poprawiona wersja 38. BT naprawiłem. za bardzo namieszałem z libami :)

jak dokładnie objawia się ten błąd z dotykiem. chcę sprawdzić u siebie, a nie wiem gdzie szukać. może ktoś potwierdzić że gps nie działa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli na czasie Ci nie zależy to jutro sprawdzę GPS-a. No chyba, że w domu mi złapie sygnał :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie GPS łapie fixa w kilka sekund.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem z dotykiem jest w wersji tej pierwszej... np w Mapach przy dotknieciu dwoma palcami ekran wariuje, przy zdjeciach w galerii to samo. Od razu sie powieksza.

Wysłano z HTC Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj po nocnym ładowaniu telefon nie chciał się "wybudzić" i pomogło wyjęcie baterii. Świeciła dioda naładowania na zielono, a po resecie wskaźnik naładowania wskazywał 98% naładowania baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzisiaj po nocnym ładowaniu telefon nie chciał się "wybudzić" i pomogło wyjęcie baterii. Świeciła dioda naładowania na zielono, a po resecie wskaźnik naładowania wskazywał 98% naładowania baterii.

Od niedawna bawię się z romami na Desire i zauważyłem, że to nie jest przypadłość mocno przeszkadzająca, od 93% nawet mi zaczynała świecić na zielono ;d. Pobieram ROM, więc sam sprawdzę jak to wygląda w tym przypadku. Nie wiem jak jest z battery stats`ami, podobno i tak nie działają jak trzeba(proszę mnie poprawić jeśli się mylę), ale nie zaszkodzi wyczyścić je przed wgraniem romu i później użyć kalibracji po pełnym naładowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi