Skocz do zawartości
igi654

Emulatory - Dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

WueRZet

No to mogę z czystym sercem wgrać Eclair :) Jak tylko dokończę Sam and Max Hit the Road

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Simon the sorcerer 2 jest w wersji PL

spolsczeń poszukaj na:

http://www.grajpopolsku.pl/

z romami nie mogę pomóc ze względu na regulamin forum (poszukaj na innym forum poświęconym lgswift - ma nawet ta nazwe w nazwie lub google)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam pytanie;p jestem nowy tutaj ;) chciałbym zainstalować na LG Swift emulator psx4droid ale nie wiem czy telefon pociągnie emulacje gier,mam wgranego Androida 2.1,może ktoś kto posiada ten emulator na tym telefonie wypowie się warto go zainstalować? czy lepiej dać sobie spokój,bo czytałem,że ten emu działa dobrze jedynie na mocniejszych telefonach np Motoroli Milestone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przeczytaj temat od początku. Wszyscy mieli 2.1 albo nawet 1.6 na początku tematu więc jeśli im działało to tobie też.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat jest o emulatorach. Więc dziś ściągnąłem gameboya emulator i snesa i najpierw hciałbym opanować emulator GBA/GBC, co mam zrobić z tym biosem? Jak go wgrać? Jak ma nazywać się folder w którym będzie apk i bios emulatora i jak ma zwać się folder gdzie będą romy, czyli te gry. Bardzo proszę o pomoć, bo kompletnie się nie znam na tego typu sprawach z jakimiś tam biosami itp. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. A czy jest na androida emulator Ninitendo DS? Chciałbym zagrać w Pokemon Diamond/Pearl :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Nds4Droid, ale wymaga przynajmniej 1GHz proca ;) Na GT540, czy X8 nie pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi