Skocz do zawartości
savantzp

[HARDWARE] Zwiększenie RAMu w GOCLEVER TAB A73 / Memory upgrade Goclever a73

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest z wykorzystaniem RAMu przez aplikacje z pamięci podręcznej?

Może ktoś porównać sytuację pomiędzy 512MB / 1GB RAMu?

Głównie chodzi mi o to, czy aplikacje po przeróbce lubią siedzieć w cache, czy też uciekają stamtąd, jak na 512mb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na CM10 mam znaczna poprawe multitaskingu :)

Siedzi ich od cholery zalaczonych.. :P

Wyklikane z qwerty w aplikacji Forum Android.com.pl z SE Xperii Mango

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak masz ze stabilnoscia systemu? Mi ostatnio czesciej zdarzaja sie rebooty podczas uzywania programow niz przed przerobka (wgrane to samo co bylo przed modyfikacja, z kopii tb). Nie zauwazylem wplywu na to taktowania 1200mhz.

Dodatkowo niektore aplikacje czasowo "gubia" swoje dane, np brakuje napisow lub jakis elementow w grach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakos to dziala, i przed i po mialem duze problemy ze stabilnoscia systemu :)

Pograc se mozna przynajmniej :D

Niech tylko przyjdzie moja mk802iv :DD

Wyklikane z qwerty w aplikacji Forum Android.com.pl z SE Xperii Mango

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to jest z tym script.bin? Na fatumie 1.4 w pozycji dram_size mam puste miejsce zamiast wartosci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli tablet ma (może) automatyczne wykrywanie ilości RAMu. Tab po przeróbce?

Napisane z GT540 za pomocą aplikacji Forum Android.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Tak hw3 z 1gb ram, i 16gb pamieci magazynowej. Niestety mam problemy ze stabilnoscia systemu (niespodziewane restarty) i szukam powodow.

maly offtop - przegladajac script.bin zauwazylem ze mam wpisana pojemnosc baterii 2600mah, podczas gdy A73 ma 3200. Czy jest sens zmieniac ten parametr na prawidlowy?

Edytowane przez dark_angel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fazamd
    Tak hw3 z 1gb ram, i 16gb pamieci magazynowej. Niestety mam problemy ze stabilnoscia systemu (niespodziewane restarty) i szukam powodow.

maly offtop - przegladajac script.bin zauwazylem ze mam wpisana pojemnosc baterii 2600mah, podczas gdy A73 ma 3200. Czy jest sens zmieniac ten parametr na prawidlowy?

Może warto spróbować na innym sofcie, może oryginalny, jak restatry będą występować to wina leży po stronie sprzętu. Jeżeli będzie poprawa to spróbuj HW3 ale ostrożnie z aplikacjami, może któryś program robi problemy. A co do wpisu o pojemności baterii to warto zmienić chodź nie myślę aby miało to jakikolwiek wpływ na czas pracy baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od około 2 tygodni używam swój A73 po przeróbce. Sprzęt działa fantastycznie! Nie znam się na ROMach, więc jadę na udostępnionym przez klienta, ale nie mogę narzekać na żaden aspekt działania. Nic nie przymula, ostatnio zamknięte aplikacje uruchamiają się błyskawicznie. Na tablecie gram jedynie w gry logiczne, więc jak działa coś wymagającego, nie mogę się wypowiedzieć. Wszystko pozostałe to cud i miód! POLECAM taką operację!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauwazylem jeszcze jedna dziwna rzecz - zglupiala mi kamera. O ile wczesniej kolory byly normalnie, teraz sa wyrazne granice miedzy roznymi odcieniami, jakby obraz byl w 8 bitach. Z czym to moze byc zwiazane? Kamera czasem zalapuje i chwile dziala normalnie. Przed zmianami uzywalem do skype i obraz byl bez zastrzezen :|

edit: obraz wyglada jakby cos zaklucalo dzialanie kamery.

Edytowane przez dark_angel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi