Skocz do zawartości
Piron

Wyświetlacz/folia

Rekomendowane odpowiedzi

Piron

Mimo, że panel dotykowy w WF nie jest zbytnio podatny na zarysowania, to jednak warto go zabezpieczyć.

Firma Hallo zajmuje się sprzedażą oryginalnych akcesoriów do urządzeń HTC, jednak póki co (przynajmniej w szczecinie) nie ma możliwości zakupienia oryginalnej folii do WF. W tym temacie, proszę o opisywanie folii, których używacie i linków do sprzedawców.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie musi być od razu oryginalna folia :) o ile w ogóle chcesz używać folii, to dobierz sobie jakiegoś poliwęglan, może być nawet z allegro tylko zobacz komentarze sprzedającego, z marek to też można by wymieniać, ponieważ bardzo dużo firm robi te folie, ważne by folia pochodziła z Japonii najlepiej, marki to np. Brando, M3, Hopcell, Blue Star i wiele innych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    medive

jeśli masz wystarczająco gotówki polecam ZAGG Invisible Shield

trochę dużo kosztuje ale jakościowo jest ideał :P i ma dożywotnią gwarę :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piron

Napisałem o oryginalnej, bo jak dotąd tylko ta folia i Brando spisały się na moich telefonach. Problem polega na tym, że nie mam pracy biurkowej i folia której potrzebuję musi być bardzo wytrzymała. Kupowałem już folie m3 i inne z allegro i niestety ni jak się one mają do tych które wymieniłem. Tak więc chyba jednak poczekam na oryginalną lub Brando. I jeszcze jedna ważna jak dla mnie sprawa to sposób wycinania folii. Te oferowane na allegro, to w większości folie wycinane laserowo. Sprzedawcy kupują większe płaty i następnie je wycinają. Nie jest to żadna wada, bo folie są dość dobrze dopasowane. Jedynym minusem, jak dla mnie, a w wypadku WF ma to duże znaczenie (lekko wystający panel dotykowy)jest krawędź tak wyciętej folii. Oryginalna folia i Brando wycinane są za pomocą matrycy, co powoduje że krawędź jest idealnie gładka.

Edytowane przez Piron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Alus

Piron kupiłem za dyszke folie w komisie, i sprawuje mi się bez problemu.

Wcześniej miałem Brando, ale to z mojej winy źle nałozyłem i tu ugięta, tu bombelki itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja na poczatek kupilem taka z RTV euro AGD i sobie dociałem nozyczkami xD Nie róbcie tak xD juz nawet nie chodzi o to iz krzywo lecz o to ze boki odstaja :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A takie pytanie, czy idzie potem taką folie zdjąć normalnie? Mój kolega kupił jakieś cudo na allegro na swoją Omnie, co prawda rysować to się nie rysowała, ale do tej pory jej zdjąć nie może tak dobrze leży ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuzi

po co ściągać folię jeżeli spełnia swoje przeznaczenie?! Na pewno pójdzie jeżeli znajdziesz jakąś "plastikową łopatkę"... Ja takową posiadam z opakowania PoxiPol :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    po co ściągać folię jeżeli spełnia swoje przeznaczenie?!

Bo markerem po niej przejechał czy coś w tym stylu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuzi

to wtedy zmywacz do paznokci i wacik kosmetyczny bądź bagietka i zejdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi