Skocz do zawartości
Piron

Wyświetlacz/folia

Rekomendowane odpowiedzi

A którego masz ? SuperClear czy Anti-Glare ? Który będzie lepszy ?

ja mam tego super.. w wiekszosci tel uzywam w pomieszczeniach wiec zalezalo mi na tym by nie tracic jakosci..

ten antiglare ponoc lepiej sprawdza sie w sloncu.. ja na moim poprostu rozjasniam wyswietlacz na maxca zeby wszystko w sloncu widziec.. (choc ostre slonce w ekran.. bedzie przeszkadzac nawet na amoledzie)..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszyscy robia wielkie halo i porownuja wyswietlacze w sloncu. Znajomy ma GalaxyS z SAmoledem i go**o widac tak jak i na innych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bo nie ma cudów, jak słońce przyświeci w wyświetlacz to choćby nie wiem co bedzie źle widać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ

Najpelpej bez klejową kup :) Ja dzisiaj zapłaciłem za tą super clear. Napiszę, czy warta polecenia jak już ją nakleję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja ją mam, spokojnie wystarcza, nie przeszkadza w tapaniu po wyświetlaczu, nie zniekształca obrazu, normalnie tak jakby jej nie było :DDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bobby

ja wczoraj wieczorem przykleiłem GLASSER MAX Anti-Glare. Widać że coś jest na wyświetlaczu przyklejone ale to chyba normalne przy foliach Anti-Glare...

Folia nie przeszkadza w obsłudze, jest dopasowana ale jednak przez tą ziarnistość wszystko stało się jeszcze bardziej rozmyte niż było. Także ze względu na słabszą rozdziałkę wydaje mi się, że jednak lepiej wybrać błyszczącą folię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szczerze mówiąc nie chce mi się czytać całego tematu od początku ale wydaje mi się, że na temat tej folii nic nie było ... Co o niej sądzicie ?

folia poliwęglanowa Invisible Guard

HTC WILDFIRE MARKOWA FOLIA ZESTAW 6 SZT PROMOCJA (1190036422) - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak inni ale wolałem nie brać foli z klejem.. zawsze to obca substancja na wyświetlaczu Ja mam bez kleju i jest super Zasłużyła upadek na beton powstała jedna kropka zero rys

Wysłano z mojego HTC Wildfire przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ

Godzinę temu doszła do mnie ta folia:

Folia Ochronna Gllaser MAX SuperClear HTC Wildfire (1184084493) - Aukcje internetowe Allegro

Dwie sztuki w opakowaniu. Jedną za pierwszym podejściem przez własną nieuwagę zepsułem, bo skupiając się na pyłkach kurzu opadających na ekran chciałem przykleić folię złą stroną i zostawiłem odbicia palców na tej właściwej stronie która powinna być przyklejona do ekranu :facepalm1: :rotfl:

Za drugim razem ogarnąłem się i udało się nakleić. Powiem tak, bąbelki z powietrzem szybko zniknęły chociaż z doświadczenia wiem, że folia układa się do ok. 24h. Sama folia nie jest idealnie docięta (czyt. gładkie krawędzie), ale na taką ciężko trafić, ważne że nie jest za duża czy też za mała a sam ekran otacza. No i ciężko jest odkleić podkład od folii. Telefon ponad tydzień używałem bez folii i teraz trzeba się przyzwyczaić do szorstkości folii, aczkolwiek na sam dotyk nie ma ona wpływu. Wielka szkoda, że producent nie dodaje swoich folii tak jak np. LG.

Ogólnie polecam, bo widziałem już gorsze folie :P

I odradzam zakupu folii z klejem, oraz tych pakowanych hurtowo po kilka sztuk za niewielkie pieniądze, bo są najzwyczajniej w świecie marnej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może tej 'zepsutej' nie wrzuciłeś jeszcze ;) umyj letnią wodą zostaw do wyschnięcia Ja moja 4 razy kleilem

Też miała brzegi poszarpane sprzedawca kazał odesłać do sprawdzenia ale szkoda czasu i kasy

Mam jakoś miesiąc i jest ok

Wysłano z mojego HTC Wildfire przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi