Skocz do zawartości
Roccanon

Divx i obsługa napisów.

Rekomendowane odpowiedzi

Pietruszka ja konwertowałem Subtitle Workshop i dalej nie wiem co źle zrobiłem, ze po wrzuceniu napisów na telefon nawet krzaczków odtwarzacz nie widzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

W weekend eksperymetowalem z napisami do filmow w roznych odtwarzaczach. Wczoraj mVideoPlayer zaktualizowal sie i zaczal odtwarzac napisy txt w roznych standardach.

Trzeba tylko przestawic 'charakter encoding" na windows-1250 aby wyswietlal polskie znaczki poprawnie.

mVideoPlayer jest do sciagniecia z marketu.

Polecam bo jest bardzo dobry. Mam wrazenie ze po tych wczorajszych poprawkach filmy dzialaja tez plynniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jakosc odtwarzania jest porownywalna ze standardowym odtwarzaczem? bo w standardowym filmy mi sie nie tna wogole najwyzej jakies lekkie przyciecia ale mam wrazenie ze to po prostu jest efekt przejscia kolorow. no bo 65k to nie za duzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznam sie ze nie zaobserwowalem. Dzisiaj ogladalem w autobusie odcinek jednego serialu i bylo OK. Najlepiej jak sam sprawdzisz. Dla mnie najwiekszym plusem jest mozliwosc odczytu napisow .txt z powodu posiadania Maca i braku softu do konwersji napisow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cholerka ja nie mam dostepu do marketu narazie. mozesz mi podac wersje tego programu co masz to poszukam w innych zrodlach bo na .txt z polskimi znakami mi zalezy bardzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prosze bardzo.

Aktualna wersja mVideoPlayer to 2.1.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok dzieki znalazlem. chodzi super:) piwo leci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Drazu

U mnie też działają ale co dziwne na wszystkich sprawdzanych odcinkach tylko z jednego serialu. Z innych filmów czy seriali nie chcą się niestety wczytywać w ogóle. Konwetowałem z MicroDVD i M2player do Sami. Znalazł ktoś może rozwiązanie by wszystkie działały ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisy super działają, obraz nie tnie ... ale w xvidach nie mam dzwięku .... generalnie dźwięk z xvidów mam tylko w xyz playerze, gdzie z kolei jakośc obrazu to masakra ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

masz filmy za dobrej jakosci lub z za duzym bitrate. ja tez tak mialem. nie chodzil mi film np. co mial 1.3 giga dobrej jakosci i taki 700 tez dobrej. te sredniej jakosci o rozdzialce np. 670x260 chodza super

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi