Skocz do zawartości
Roccanon

Divx i obsługa napisów.

Rekomendowane odpowiedzi

daver

Ja odtwarzam film z napisami w Rock-Playerze, wystarczy je przekonwertowac to format Sub-Rip i wszystko ładnie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

skonwertujcie sobie film :winavi mp4 coverter" do mp4 (tylko plik z napisami i filmem musi miec ta sama nazwe i znajdowac sie w tym samym folderze) i macie już napisy wgrane do filmu :D

później tylko radze oglądac real playerem to będzie lepszy obraaz niz na standardowym odtwarzaczu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daver
    skonwertujcie sobie film :winavi mp4 coverter" do mp4 (tylko plik z napisami i filmem musi miec ta sama nazwe i znajdowac sie w tym samym folderze) i macie już napisy wgrane do filmu :D

później tylko radze oglądac real playerem to będzie lepszy obraaz niz na standardowym odtwarzaczu ;)

Tylko ze conwertacja trwa dość długo lepiej wgrać film w dowolnym formacie przerobić napisy na Sub-Rip i jazda w Rock-Playerze całość zajmuje z 5 minut a conwertowanie jakieś pół godziny :eek:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja tam wole wrzucic normalny avik i .txt (bez zmieniania i konwertowania tylko musza miec ta sama nazwe) na karte i ogladac w mVideo player w dobrej jakosci:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnie Mvideo to na 1.6 napisy śmigały ale na 2.1 już ich nie wykrywa...trza pokombinowac ;)

Sent from my GT540 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    karid

Przetestowałem chyba wszystkie dostępne darmowe odtwarzacze wideo pod Androida na moim GT540, wynik następujący:

Bezkonkurencyjnie mVideoPlayer - raz, że ma świetne opcje sortowania - ładnie ściąga okładki i pamięta na jakim etapie skończyliśmy oglądać film. Dwa - czyta txt, polskie znaki również (tylko w ustawieniach trzeba dobrać dobre kodowanie)

Brak zwiech (no może czasem się zdarzy, to tylko telefon) - jakość świetna również.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    przn
    Napisy super działają, obraz nie tnie ... ale w xvidach nie mam dzwięku .... generalnie dźwięk z xvidów mam tylko w xyz playerze, gdzie z kolei jakośc obrazu to masakra ...

hej, filmiki chodzą super, ale tez nie mam dźwięku :( o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czyta txt, polskie znaki również (tylko w ustawieniach trzeba dobrać dobre kodowanie)

A gdzie szukać w tych ustawieniach tego kodowania?? Bo nie mogę tego znaleźć :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@shark1490

ale w jakim programie?

@pzpn

widac film jest w innym kodeku. czesto tak mam. musisz miec film ktory zajmuje rowne 700 mb lub np. 716 takie zawsze mi dzialaja a jak jest np. taki co zajmuje 534 czy cos to prawdopodobnie jest kodowany innym kodekiem (h.264 ktorego telefon nie odtworzy czy cos takiego).

ja znowu zauwazylem ze na 2.1 quarxa mam we wszystkich odtwarzaczach ze film chodzi i nagle scina i mi wyskakuje "nie rozpoznawalny format pliku". zresetuje odtwarzacz i jest ok. ale po jakims czasnie z reguly znowu wyskakuje. nieraz co 15 minut potrafi. dodam ze na 1.6 nie bylo problemu. ma ktos tak tez?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @shark1490

ale w jakim programie?

W mVideoPlayer

Jest też RockPlayer on podobno też odtwarza .txt, ale też trzeba w ustawieniach się bawić, żeby były polskie znaki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi