Skocz do zawartości
delibear

MOD [5.06] Team Venom presents: ViperX 4.1.1 - welcome to the future

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucilem go 3h temu i jest to chyba jeden z najlepszych customow na bazie 2.17-szczerze polecam.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rom 1 klasa

Tweaks znakomite

do tego OTA :super:

dodam, że wgrywanie za pomocą wyżej wymienionej procedury Venom Flasher v2.0 u mnie się nie powiodło - sprawdzane na wszystkich gniazdach USB w 2 komputerach, Venom Flasher nie wykrywał podpiętego HOXa

udało się poprzez "tradycyjne" wgranie fastboot boot.img

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

Szczerze powiedziawszy ja rzadko korzystam z wszelkich auto-flasher'ów, flashowanie jednego pliku nie jest tak skomplikowane, żeby się bawić w jakieś automaty.

Hmm, skoro tak zachwalacie, to chyba trzeba będzie zerknąć co ma do zaoferowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plato

Zainstalowałem wersję 2.0 poprzez install z sd, a następnie sflashowałem boot.img, aktualizacja do 2.01 i jest problem z wifi, długo się łączy i traci zasięg. Czy jakoś ręcznie trzeba aktualizować radio żeby problem zniknął?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mef

Ja miałem problem z Wifi przy franco Kernel, ale po wgraniu faux'a problem zniknął... W moim przypadku Venom Flasher też nie działał, flashowałem manualnie :) Rom fenomenalny. Może nie ma najwyższych wyników benchmarkowych ale odczuwam wyraźną poprawę płynności i ilość opcji - miodzio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam ten rom z Fauxem 006 :) Świetny rom i super szybki kernel. Testowałem jeszcze rom Eternity na CM10 i jego kernel, ale nie zbliżył się do wyników Vipera. Tak samo stock 4.0.4 jest dużo od niego wolniejszy. Ja zostaję na nim do czasu jakiejś stabilnej i szybkiej żelki ;)

Edytowane przez scooby666

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zokel

witam czy moze mi ktos krok po kroku poprowadzic do wgrania nowego romu to moj 1 raz teraz mam soft z t mobile a niechcialbym odrazu zepsuc fona jak to mozliwe to jestem na gg 3896528 prosze o cierpliwosc oraz łopatologiczne tłumaczenie bede na gg o 20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zokel, właśnie przed chwilką wrzuciłem vipera na mojego HOXa.

Posiłkowałem się tutkiem z postu na przodzie.

Jestem fanem Androida więc to i owo wiem, ale zapewniam, że dasz radę.

Warto, bo rom jest baaardzo ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    k0v4l

Coś jest nie tak z tym viperem. Zainstalowałem go, poprzednio miałem najnowszy adhd. Viper jest niby na bazie 2.17 jednak wydaje się mieć starą wersję launchera sense 4.0 z efektami karuzeli zamiast szybkiego z sense 4.1, ponadto ikony aplikacji na pulpicie są w jakiejś gorzej rozdzielczości, widać szczególnie to po ikonce tapatalk. W arhd 9.0 ikona miała więcej detali i była bardziej ostra, podobnie inne. Ogółem rom na dużo ciekawych opcji ale widać pewne niedociągnięcia w stosunku do Android Revolution HD. Prawdopodobnie nie używa też nowego stockowego kernela z bazy 2.17.

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

Efekt karuzeli jest customowy, nie ma nic wspólnego z wersją Sense i można go wyłączyć. Ja nie widzę żadnych różnic w jakości ikon, a co do kernela to choćby po żywotności baterii widać że to 2.17. Dodatkowo ilość customizacji sprawia, że ARHD moim zdaniem się chowa :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi