Skocz do zawartości
delibear

MOD [5.06] Team Venom presents: ViperX 4.1.1 - welcome to the future

Rekomendowane odpowiedzi

Mef

Efekt karuzeli jest początkowo włączony w aplikacji Venom Tweaks, wersja sense jest 4.1. Można włączyć/wyłączyć efekt karuzeli przy odblokowywaniu, można też wymusić sztuczne zapętlanie ekranów (niestety, nie działa to tak jak w sense do 3.6 - po prostu przeskakuje z ostatniego ekranu, do pierwszego -brakuje płynnej animacji) Ikony są stockowe o ile nie wgrałeś przy starcie całego tego czerwonego motywu, może ARHD ma jakiegoś icon packa w wysokiej rozdzielczości. Rom podstawowo używa stockowego kernela. Faktycznie, w romie jest kilka bugów (nie wiem, może to tylko mój przypadek) ale np. przy wyłączonym landscape mode na lockscreenie ekran tak czy siak się przekręca, co doprowadza mnie do białej gorączki, bo nie mogę szybko odebrać połączenia/odblokować telefonu, tylko czekam aż wróci do prawidłowej pozycji. Wydaje mi się, że pomieszali też ikonki, bo bluetooth pokazuje tą "sparowaną" ikonkę czy urządzenie jest sparowane, czy nie.

EDIT: Chyba ja po prostu lubie narzekać, a nigdy nie chce mi się sprawdzić. Wszedłem w Venom Tweaks, zakładka Lockscreen i widzę, że jest niezależna opcja Orientation - miałem ustawioną wartość Automatic... No cóż, myślę, że to wszystko wyjaśnia.

Edytowane przez Mef

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

Hmm, to z lockscreenem faktycznie dziwne, ja to wyłączyłem i nie przekręca się już 0.o

EDIT: @up no, warto czasem pogrzebać w Ustawieniach :D

Edytowane przez KunDun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam romu już spory czas, aktualnie z Fauxem 007 beta 5, niesamowite połączenie. Mega stabilny, ani razu się nie zawesił bateria jak na OC 1550MHz 4 core i 520MHz GPU wymiata, 2h ciągłej gry w asphalta. Coś pięknego, na stock 4.0.4 2.17 miałem jakieś ~10-15 fps w Asphalt 7 (z tym samym device settings) teraz mam około 60 :D 13 tyś antutu i zawsze ponad 6k quadrant. Około 100 fps w pro off screen (gl bench 2,1,5). Polecam każdemu. Przedtem korzystałem z CM10, ale to byla tragedia w porównaniu do VIperX, dużo wolniejszy, jakieś małe błędy drażniące miał. Co najważniejsze? Tegra3 ma niesamowity deep sleep. Przez 14h wifi i czuwania straciłem moze 3-5% baterii!

POLECAM!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    k0v4l

Nie jestem pewien czy używa stockowego kernela, stockowy kernel nie wspiera sweep to wake up, a ta fukcja jest aktywna. Co do deep sleep tto pamiętaj że wifi i data są rozłączone podczas dłuższego nieużytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

@up, to samo co na XDA:facepalm1:

Slide2Unlock to nie to samo co Sweep2Wake. To pierwsze nie ma nic wspólnego z kernelem. A tego drugiego nie ma w tym ROMie. Nie mam już siły tego tłumaczyć po raz 2523525 tu i na XDA. Zresztą w #1 poście tłumacze to dużymi literami:

Slide to unlock - odblokuj telefon przez przejechanie palcem po wszystkich 3 przyciskach (NIE MYLIĆ Z SWEEP2WAKE - nie wybudza tylko odblokowuje!)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dalkes

Ten rom jest jakiś magiczny na arhd temp po godzinie grania(gra 3 i dead t) 54 a tutaj maks 45.szczerze polecam

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zokel

zainstalowałem ręcznie kernel Endeavoru-Faux123-006m oraz ROM ViperX_v2.0.0 - po 5 punkcie z pierwszego posta telefon restartuje się cały czas i nie ma jak przejsc do pkt 6 - macie jakieś propozycje

tak instalowałem już pare razy i za każdym razem ten sam efekt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dalkes

Również miałem taki problem że miałem boot lopa pomogło wyciągnięcie z romu kernela wygranie go fastbootem i później rom

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zokel

jak to obczaić krok po kroku bo nie za bardzo jestem w tym obcykany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zajrzyj do wątku o franco.kornel. Tam jest tutek dot. wgrania kernela poprzez adb. Musisz wyciągnąć z paczki zip z romem "boot.img" kernela i moduły *.zip.

Boot.img flaszujesz poprzez adb, a moduły wrzucasz do telefonu i dajesz przez cwm.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi