Skocz do zawartości
szymko1995

Uchwyt Samochodowy do Evo 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Potrzebuję jak najtańszy uchwyt dedykowany (nie żaden regulowany)- może być zamiennik do Evo 3D.

Czy ktoś może próbował, czy pasuje ten od Desire HD?

Fajnie byłoby, jakby nie zasłaniał aparatu (2x) i nie rysował obudowy oraz był wytrzymały i dobrze trzymał się szyby.

SzK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DemptD

no to podnoszę temat, bo sam jestem na etapie poszukiwań.. znalazłem coś takiego: Sztywny Uchwyt HTC EVO 3D | Uchwyty i mocowania \ Głowice / Nasady \ HTC Uchwyty i mocowania \ samochodowe \ HTC | BRICK.PL teraz pytanie czy ktoś miał styczność z tym czymś i czy w ogóle warto?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nimod

Ja kupiłem tego typu (niekoniecznie od tego samego sprzedawcy): Uchwyt samochodowy HTC evo 3d +Ladowarka +2Folia (2413188056) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Niestety TRAGEDIA!!!

Po tygodniu użytkowania strasznie osłabła przyssawka-często odrywając się od szyby. Po 2 miesiącach użytkowania przyssawka oddzieliła się od plastikowej części uchwytu. Niestety nadaje się do wyrzucenia. Następną którą kupię będzie oryginał. Jego jedyną wadą jest to że zasłania aparat i nie da się filmować. Poza tym rysuje obudowę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przystawki akurat często się odsyssają, szczególnie, gdy jest tak ciepło, jak teraz...

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja kupiłem uchwyt w komisie w dużym centrum handlowym, odwiedź takowe i siebie i poszukaj. zapłaciłem 35 zł i jestem mega zadowolony, nie rysuje, ramie jest sztywne a przyssawka prosta i mocna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja kupiłem tego typu (niekoniecznie od tego samego sprzedawcy): Uchwyt samochodowy HTC evo 3d +Ladowarka +2Folia (2413188056) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Niestety TRAGEDIA!!!

Po tygodniu użytkowania strasznie osłabła przyssawka-często odrywając się od szyby. Po 2 miesiącach użytkowania przyssawka oddzieliła się od plastikowej części uchwytu. Niestety nadaje się do wyrzucenia. Następną którą kupię będzie oryginał. Jego jedyną wadą jest to że zasłania aparat i nie da się filmować. Poza tym rysuje obudowę.

Oryginalna zasłania aparat i rysuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nimod

Niestety edytowałem odpowiedź i tak wyszło. Nie chodziło mi o oryginał bo pewnie nie rysuje. Chodziło mi o badziewie które kupiłem. A co do przyssawek-miałem kiedyś starego samsunga i780 którego dostałem z oryginalnym uchwytem i nigdy (nawet na upałach takich jak teraz) nie odpadła sama od szyby. Uzywałem jej 2 lata i się nie rozpadła jak ta po 2 miesiącach użytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przyznam że najlepszy jak dla mnie jest uchwyt Nokii CR-115

UCHWYT NOKIA CR-115 + HH-20 1616 2720 2220 X6 E52 (2560640840) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Używałem go do HTC TP2, Desire Z oraz teraz do Evo 3D.

Ma przyklejoną gąbko-gumkę i napewno się nie odkleja od szyby :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja przyznam że najlepszy jak dla mnie jest uchwyt Nokii CR-115

UCHWYT NOKIA CR-115 + HH-20 1616 2720 2220 X6 E52 (2560640840) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Używałem go do HTC TP2, Desire Z oraz teraz do Evo 3D.

Ma przyklejoną gąbko-gumkę i napewno się nie odkleja od szyby :)

Czy można go obracać? Żeby telefon był w pionie albo poziomie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od siebie dorzucę, że najlesze są uchwyty HR. Link w pierwszym poście to "uchwyt typu HR", jakich pełno na Allegro. Ja swego czasu kupiłem dość tanio używany uchwyt (oryginalny, nówka kosztowała wtedy grubo ponad 100 zł), do którego potem tylko zmieniałemm głowice. Nieoryginalna głowica kosztuje w granicach 30-40 zł z przesyłką (używana 20, a nie są to raczej rzeczy, które się niszczą) i jak na razie tylko głowica do HTC Desire Z okazała się niezbyt dobrze dopasowana (HQ GSM sprzedawał głowice do innego telefonu jako głowice do DZ), natomiast wszystkie inne plecki spisywały się świetnie.

Sam uchwyt jest nie do oderwania, można nim dowolnie manewrować i choć trochę kosztuje to jednak jest to inwestycja na lata (ja swój mam już ponad 3 i nigdy nie zastanawiałem się nad zmianą).

Jeżeli zależy Ci na czymś tanim to może warto wypróbować tę podróbę HR, choćby i dla wymiennych głowic - sama głowica do Evo kosztuje 28 zł z przesyłką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi