Skocz do zawartości
szymko1995

Uchwyt Samochodowy do Evo 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od siebie dorzucę, że najlesze są uchwyty HR. Link w pierwszym poście to "uchwyt typu HR", jakich pełno na Allegro. Ja swego czasu kupiłem dość tanio używany uchwyt (oryginalny, nówka kosztowała wtedy grubo ponad 100 zł), do którego potem tylko zmieniałemm głowice. Nieoryginalna głowica kosztuje w granicach 30-40 zł z przesyłką (używana 20, a nie są to raczej rzeczy, które się niszczą) i jak na razie tylko głowica do HTC Desire Z okazała się niezbyt dobrze dopasowana (HQ GSM sprzedawał głowice do innego telefonu jako głowice do DZ), natomiast wszystkie inne plecki spisywały się świetnie.

Sam uchwyt jest nie do oderwania, można nim dowolnie manewrować i choć trochę kosztuje to jednak jest to inwestycja na lata (ja swój mam już ponad 3 i nigdy nie zastanawiałem się nad zmianą).

Jeżeli zależy Ci na czymś tanim to może warto wypróbować tę podróbę HR, choćby i dla wymiennych głowic - sama głowica do Evo kosztuje 28 zł z przesyłką.

Ja potrzebuję uniwersalny uchwyt który będzie pasował zarówno do HTC EVO 3D jak i Mio P360 ;) Zamówiłem ten uchwyt z Nokii, zobaczymy jak się będzie spisywał i czy zmieści się Mio :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I wyprobowal ktoś ten uchwyt od nokii? Jak sie sprawuje?:)

Nokia 6070 -> SE s313 -> LG GT540 -> HTC EVO 3D (Android 4.0.3)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    I wyprobowal ktoś ten uchwyt od nokii? Jak sie sprawuje?:)

Nokia 6070 -> SE s313 -> LG GT540 -> HTC EVO 3D (Android 4.0.3)

Kupiłem, sprawdziłem i mój HTC w futerale S-Line się nie mieści. Kupiłem jakiś uniwersalny z BlueStara i śmiga ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi