Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

baggus

Karty płatnicze działające z Google Wallet

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś potwierdzić czy karta internetowa(wirtualna) BZ WBK działa? Są sprzeczne opinie i nie chciałbym zakładać konta w ciemno. Ktoś ma taką kartę i powiązał ją z CheckOut'em?

Karta internetowa w BZ WBK - tyle ze nie znalazlem je jw aktualnej ofercie - ale to prepaid i nie wymaga zakladania konta . Przedzwon do banku na calodobowa infolinie to ci powiedza ktory prepaid jest do platnosci przez internet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karta z PKO BP, z logiem "visa" nie działa :(

Przejdę się w najbliższych dniach i zadziałam coś, zobaczymy czy dadzą nową, czy zrobią coś z obecną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamtg

Dzisiaj byłem w PKO. Mam tam konto super student i kartę VISA (dodawaną do tego konta domyślnie). Musiałbym wyrobić srebrną kartę, ale musiałbym mieć stały dochód, albo na któregoś z rodziców.

Podsumowując karta VISA w PKO dla konta Super student nie obsługuje płatności internetowych, czyli np Google checkout .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzisiaj byłem w PKO. Mam tam konto super student i kartę VISA (dodawaną do tego konta domyślnie). Musiałbym wyrobić srebrną kartę, ale musiałbym mieć stały dochód, albo na któregoś z rodziców.

Podsumowując karta VISA w PKO dla konta Super student nie obsługuje płatności internetowych, czyli np Google checkout .

U mnie to samo, Superkonto Student, (Super!...), Visa Classic.

Sam też przed chwilą byłem w PKO i niestety potwierdzam - kobieta zaoferowała mi założenie konta kredytowego, całkiem opłacalnego - jeżeli wydałbym co najmniej 200zł miesięcznie, nie poniósłbym kosztów prowadzenia konta, czy coś w tym stylu:facepalm1:

Jasne, założę sobie żeby kupić raz w miesiącu appsa za 5zł...

Wychodząc z banku pierwsza myśl - gdzie jest oddział mbanku? Założę sobie tam konto, jeżeli nie ma z tym problemu albo zadowolę się jakimś prepaid'em...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camis

Wychodząc z banku pierwsza myśl - gdzie jest oddział mbanku? Założę sobie tam konto, jeżeli nie ma z tym problemu albo zadowolę się jakimś prepaid'em...

Ja polecam albo bzwbk <30 lat, albo właśnie konto w mBanku. ;)

Jeśli masz powyżej 30 lat to w bzwbk jest jeszcze konto24.pl tez darmowe.

W obu przypadkach karta + konto za free.

Najlepiej wziąć kartę prepaid w bzwbk:

http://indywidualni.bzwbk.pl/karty/przedplacone-pre-paid/z-doladowaniem/visa/karta-przedplacona-z-doladowaniem.html

http://indywidualni.bzwbk.pl/karty/przedplacone-pre-paid/z-doladowaniem/visa-premium/karta-przedplacona-z-doladowaniem-premium.html

Nie trzeba nic podpisywać itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Damn, jak byłem w banku mogłem się zapytać, ale może ktoś z Was się orientuje...

Z tego co wiem, ogólnie w PKO BP dostępna jest Visa Electron - w innych bankach z Electronem działa Google Checkout, a tak gdybym sam spróbował wymienić kartę na taką? Miałoby szansę to działać?

Przy okazji PayWave'a bym miał:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi