Skocz do zawartości
goszka

Cyfrowe Centrum Serwisowe - prośba o opinie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Jest to mój pierwszy post na tym Forum., lecz MUSZĘ podzielic sie z Wami z problemami jakie mnie spotkały ze strony tego"SERWISU"

Większego dziadostwa niz serwis CCS Piaseczno to nie widziałem od lat!!!! Oddałem im telefon do naprawy w ramach GWARANCJI / Redmi 5A/.Powodem zgłoszenia naprawy gwarancyjnej było powolne ładowanie baterii, w ciągu dziesięciu godzin ładował sie do 15%. Awaria nastąpiła zaraz po zainstalowaniu nowej aktualizacji oprogramowania!!!! Po ponad trzech tygodniach dostałem informacje że .....telefon nie zostanie naprawiony w ramach gwarancji ponieważ został ZALANY!!!! Moga go naprawic lecz za OPŁATĄ 180 zł !!!. W tym miejscu chce zaznaczyc że telefon nigdy nie miał styczności z wilgotnym miejscem nie mówiąc juz o wodzie. Od nowości miał przyklejoną szybke na wyświetlacz i założone etui. Mówiąc szczerze , obchodziłem sie z nim jak z ....jajkiem. Dodam że pół roku temu tez był w serwisie gdzie wymieniono .....baterie/ bateria była sprawna a uszkodzone było prawdopodobnie gniazdo ładowania/ i kabel do ładowarki. Zrezygnowałem z naprawy płatnej poniewaz wynosi ona prawie połowe ceny nowego telefonu nie mówiąc juz o gwarancji na wymienione części, brak. Zdjęcia wykonane przez serwis przedstawiała telefon jak by przeszło przez niego tussami.Mam nadzieje że odeśla go przynajmniej w takim samym stanie jakim go otrzymali.Telefon działał a jedynym problemem było wolne ładowanie baterii. W serwisie w którym byłem dowiedziałem się że takie postępowanie/ odmowa naprawy gwarancyjnej/ serwisu w Piasecznie jest ....NA PORZĄDKU DZIENNYM !!!! OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TYM SERWISEM!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi