Skocz do zawartości
shade

Galeria a pełna rozdzielczość ?

Rekomendowane odpowiedzi

shade

Witam, czy istnieje taka aplikacja pod G1 abym mógł obejrzeć w pełnej rozdzielczości zdjęcie ?

Bo zauważyłem, że ta która jest używana domyślnie w gallery konwertuje to na mniejszą rozdzielczość niż jest sam plik (np. mam obrazek w 5000x4500, ale w galerii przy powiększaniu obrazek wygląda na 1800x1600)

Z góry dziękuje za odpowiedź, gdyż od dłuższego czasu męczy mnie to zagadnienie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zbiecik

Podejzewam ze nie ma takiego programu z prostej przyczyny ekran g1 poprostu nie jest wstanie wyswietlic tak duzej rozdzielczosci,tak mi sie przynajmniej wydaje.

Wysłano z mojego HTC Dream przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niedokładnie jest tak, nie ma przecież monitorów o takiej rozdzielczości a i tak bez problemu się wyświetla wszystko. Bardziej chodzi o samą galerię, która ma w sobie jakiś błąd i przy powiększaniu nie wczytuje pełnego zdjęcia, ale powiększa cały czas miniaturkę, co dobrze się nie może skończyć. Galeria 3D z Nexusa już jest tego pozbawiona, nie wiem, czy są jakieś porty na starsze Androidy. Nie znam rozwiązania problemu w samej galerii, może na xda gdzieś będzie zfixowana wersja. Miałem to zarówno na Spicy, jak i na G1, więc błąd ewidentnie stoi po stronie galerii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi