Skocz do zawartości
Gość Sekator

Zdjęcie simlocka z SGS 3

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin
a jak zdjąć simlocka z telefonu z jelly beanem?

galaxsim unlock wymaga wersji pro,

voodoo nie dziala, nei da sie nawet unlock przycisnąć,

ten tutorial ze zmiana w hexeditorze, nie dziala (brak linijki 181460)

To zmien rom na ISC i po zdjeciu locka wgraj JB. Nie widze problemu

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pejn

Wgrałem ICS, zainstalowałem Voodoo SIM unlocker, kliknąłem unlock, pokazało się, że niby wszystko okej (sim lock inactive),

Ale dalej pokazuje, że karta sim nieprawidłowa,a jak wejdę w voodoo to wyświetla sim lock active.

Probowalem tez bez karty sim wgrywać i nic. To z hex editorem też nie działa (brak linijki 181460).

Co zrobić?

EDIT: Próbowałem chyba wszystkiego... zauważyłem, że jak w voodoo dam unlock i poczekam z 1-2min to złapie sieć i działa, jakby bylo bez simlocka. Niestety po reboocie wszystko wraca do wcześniejszego stanu.

EDIT2: Kupiłem wersję pro galaxsim unlock (8zł50gr) i simlock usunięty. Wersja darmowa z forum nie działała.

Edytowane przez pejn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wgrałem ICS, zainstalowałem Voodoo SIM unlocker, kliknąłem unlock, pokazało się, że niby wszystko okej (sim lock inactive),

Ale dalej pokazuje, że karta sim nieprawidłowa,a jak wejdę w voodoo to wyświetla sim lock active.

Probowalem tez bez karty sim wgrywać i nic. To z hex editorem też nie działa (brak linijki 181460).

Co zrobić?

EDIT: Próbowałem chyba wszystkiego... zauważyłem, że jak w voodoo dam unlock i poczekam z 1-2min to złapie sieć i działa, jakby bylo bez simlocka. Niestety po reboocie wszystko wraca do wcześniejszego stanu.

EDIT2: Kupiłem wersję pro galaxsim unlock (8zł50gr) i simlock usunięty. Wersja darmowa z forum nie działała.

Mam taki sam problem po wgraniu najnowszej aktualizacji, simlock z powrotem się aktywował. Aplikacja Voodoo pokazuje że jest zdjęty co oczywiście prawdą nie jest. Próbowałem także galxsim unlock to samo. Gdzie mogę zdobyć, kupić wersję pro której użyłeś ? Czy z wersją pro postępujemy tak samo jak z nomralną ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam ich dużo, lecz niestety żaden nie działa, może też usuniesz skoro pierwszy post już nie jest na temat ponieważ sposób nie działa..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pejn

Ja próbowałem wszystko i działa tylko galaxsim unlock.

Potrzebny root oczywiście. Instalujesz wersję z marketu https://play.google.com/store/apps/details?id=com.spocky.galaxsimunlock

Przyciskasz "Unlock!". Przekieruje Cię do kupna wersji pro. Jak kupisz to automatycznie usunie simlocka.

Po wgraniu nowego romu simlock nadal był usunięty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy trzeba coś zrobić po odblokowaniu voodo żeby nie było simlocka po zmianie roomu? i czy ten galaxsim płatny na JB zdejmuje locka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

up@ a próbowałeś Galaxy S Unlock z marketu. potrzebujesz roota busy boxa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi