Skocz do zawartości
Gość Sekator

Zdjęcie simlocka z SGS 3

Rekomendowane odpowiedzi

Marler

P o tym jak zgubiłem telefon i z angielskiego Orange przysłąli mi drugi to tym razem niestety z simlockiem.. Nie chcąc kombinować dwa razy najpierw wrzuciłem rom JB a potem zgodnie z instrukcją GalaxSimUnlock.. I nie wiem jak to u was było że musieliście płacić za to- u mnie poszło bezbłędnie za pierwszym razem na wersji z pierwszego wątku i nie przekierowywało mnie nigdzie na wersję płatną. Może miałem szczęście :)

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MirKul

Witam! Mam tel. z orange ze ściągniętym lockiem - po wgraniu JB, oczywiście się pojawił, ale GalaxSimUnlock przekerowuje mnie do wersji płatnej. Gotowy jestem zapłacić te parę złotych, ale nie mogę poprawnie zakończyć (skonfigurować) płatności na koncie google play - pojawia się jakiś błąd. Próbowałem kilka razy z różnymi kartami i nawet przez stronę www z kompa też się nie da stworzyć płatności. Czy w tym wypadku jak cofnę się do ICS, zdejmę simlocka wg pierwszego postu i zainstaluję ponownie JB - będzie ok i już simlock nie wróci? A może jest jakiś inny sposób?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MirKul

Ok. Mój problem rozwiązany - simlocka sciągnąłem za 25 zł na stałe (na All jest gość co łączy się zdalnie z kompem podpiętym do tel.). Sposób z pierwszego postu nie działa mimo powrotu do ICS'a (nie było linijki o tym numerze). A karty muszą być odpowiednie do Google Play...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    simlocka sciągnąłem za 25 zł na stałe

galaxy sim unlock sciąga na stałe za 8zł:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam SGS III z AT&T z brandowanym softem, oryginalnie tel miał simlocka, ale go zdjąłem kodem, czy jeżeli zrobię aktualizację z ICS do JB i simlock powróci, to czy będę mógł go ponownie zdjąć tym samym kodem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up.

Kod sie wpisuje tylko raz. Mialem taka sama sytuacje jak Ty, kupilem tel z salonu SFR i zdjalem simlocka kodem i wgralem customowego ROM'a gdyz wkurzylo mnie ten zbrandowany stockroma. Caly czas teraz tel ma zdjety simlock i nie musze zadnego kodu juz wpisac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    antyd

Witam.

A jak będę chciał oddać na gwarancji telefon z Orange to da się jakoś przywrócić simlocka? Czy wgranie 3 plikowe romu brandowanego Orange przywraca simlocka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pejn

Z tego co wiem zdjęcie simlocka nie powoduje utraty gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    antyd

Ale to jest jakaś potwierdzona informacja? Bo dzwoniłem dzisiaj na infolinię samsunga to powiedzieli że można jedynie usunąć simlocka w salonie orange, inaczej się traci gwarancję...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up żeby zdjąć locka i użyć galaxy sim unlock trzeba mieć roota czyli jest ślad że wgrywaliśmy nieautoryzowane oprogramowanie ale zaraz po unlocku możemy wyczyścić licznik i wgrać oryginalne oprogramowanie i śladu nie ma jak i simlocka również :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi