Skocz do zawartości
Gość Sekator

Zdjęcie simlocka z SGS 3

Rekomendowane odpowiedzi

antyd

No właśnie nie ma simlocka, a w dokumentach z orange będą mieli że simlock powinien być. Czy przy wgraniu 3 plikowego oryginalne softu, potem brandowane simlock nie powróci?

Edytowane przez antyd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PLANETA
    Bo dzwoniłem dzisiaj na infolinię samsunga to powiedzieli że można jedynie usunąć simlocka w salonie orange, inaczej się traci gwarancję...

Witam bo i tak jest tylko jak w salonie za 77 zeta zdejmiesz, i masz wpis w kartę gwarancyjną ,to masz prawa gwarancyjne inaczej je tracisz ,tak to sie oni zabezpieczyli i tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    antyd

Rozumiem. Ale pytam po raz kolejny czy jest jakaś możliwość żeby tego simlocka przywrócić i mieć znowu gwarancję? Czy ściągając samemu simlocka w telefonie z orange od razu tracimy gwarancję na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PLANETA

Nie ma 1 tylko simlocka zdejmujesz i go nie ma , a jak to sam kodem robisz to już masz po gwarancji, w przypadku orange tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    antyd

Czyli obojętnie jakim programem będę to robić, czy tym sposobem co na pierwszej stronie z podmianą cyferek, tracę gwarancję nieodwołalnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PLANETA

Tak tracisz ją u nich w orange.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich.

Nigdy nie bawiłem się w modyfikacje telefonu, ale myślę, że spokojnie sobie dam z tym radę.

Nie chce tracić 79zł na coś co mogę zrobić za darmo...

Sprawa jest następująca...

S3 od T-mobile w Austrii ma blokadę Sim. Wpadałem też na pomysł, żeby przejść się do Polskiego T-mobila w celu zdjęcia Sim-locka. Myślicie, że takie coś przejdzie ? Jeśli nie prawdopodobnie pobawię się w darmowe zdjęcie Sima. Ten tutorial jest najlepszy? Czy istnieje jakiś prostszy sposób ?

Pozdrawiam, Gorecki :)

Edit:

galaxy sim unlock możecie mi napisać co i jak ? Pierwszy raz mam smarfona i troszkę nie ogarniam :) Bo skoro trzeba za aplikacje zapłacić 8.50zł to skąd ja niby wezmę pieniążki skoro telefon tak jakby karty nie czyta ?

Edytowane przez Gorecki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tomaj33

Chciałbym uściślić kwestie z gwarancją, mianowicie skąd serwis samsunga wie czy telefon sprzedany był z sim-lockiem? Przecież dla samsunga to wszystko jedno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PLANETA

Jak kupujesz tl z orange to masz 2 kartki ,tzn i fakture zakupu i karte gwarancyjną, te dużą i 2 razem tworzą kartę gwarancyjną ,to jest wystarczające do tego że wiedzą iż tl pochodzi z orange.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tomaj33

rom ma z orange ale nie ma słowa o simlocku. czy na tych dwóch kartkach jest napisane że telefon ma czy też ma zdjęty simlock, jeśli nie to serwis na to nie zareaguje, czy mam rację?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi