Skocz do zawartości
Gość Sekator

Zdjęcie simlocka z SGS 3

Rekomendowane odpowiedzi

PLANETA

Z założenia wiem iż wszystkie tl w sieci orange mają simlocki, i o tym nie ma tam mowy aby pisało w karcie gwarancyjnej prosta sprawa. A na koniec co do gwarancji ,to tylko potem wpis od nich jak zabulisz 77 zeta ,powoduje ze masz ja nadal i tyle w temacie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę skończcie dyskusje kto i za ile zdejmuje simlocki. Taką dyskusję prowadzimy w dziale operatorów. Temat jest o zdejmowaniu simlocka samodzielnie i niech o tym pozostanie. Resztę ot będę kasował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy do Voodoo trzeba roota?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pejn

1. Robisz roota (jest metoda bez nabijania licznika - Root Exploit).

2. Ściągasz simlocka za pomocą Galaxsim Unlock.

3. Wgrywasz jeszcze raz oficjalny rom, żeby pozbyć się roota (lub ewentualnie inną metodą).

4. Jeśli coś się stanie z telefonem, wysyłasz telefon + kartę gwarancyjną + dowód zakupu do autoryzowanego serwisu Samsunga, polecam np ccsoline.pl. Nikt Ci nie będzie sprawdzał, czy masz simlocka, czy nie.

Wiem, bo miałem podobną sytuację.

Edytowane przez pejn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    N1tRo

Witam, czy zdjecie simlocka z plusa tym sposobem grozi utrata gwarancji, tak jak w orange? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alexndr

Rozumiem że sprawdzaleś że masz simlocka na 100%? Bo z tego co wiem tylko Orange je zakłada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dollar

Nie sądze, aby plus zakładał simlocka.

Ja ściągnąłem z angielskiego Orange przy pomocy GalaxySim Unlock na jakimś brandowanym romie. W ciągu kilku sekund.

Edytowane przez dollar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam u mnie ten kod * # 7465625 # nie działa jak inaczej sprawdzic czy ma simlocka telefon z orange pudełko samsunga brand orange .wgrałem czysty soft 3 plikowy na polske .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, nie wszystkie stare kody działają, musisz użyć karty sim innego operatora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam pewien problem z moją S3. Kupiłem telefon z Orange i oczywiście miał Simlocka. Oddałem go więc do jednego z serwiso/komisów aby zdjęli mi blokadę i od razu wgrali nie brandowanego softa. Odebrałem telefon za godzinę i facet stwierdził żebym nie robił aktualizacji systemu bo simlock założy się po aktualizacji!! Po włączeniu telefonu widział już kartę z Plusa, miał nie brandowanego softa, ale chyba też ma zrobionego roota bo pojawiły się aplikacje CMW i SuperSU. Proszę napiszcie mi czy rzeczywiście ten Simlock pojawi się po aktualizacji i czy można jakość sprawić aby telefon już tego Simlocka nie zakładał przy aktualizacji bo widzę,że mój soft nie jest najnowszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi