Skocz do zawartości
Gość Sekator

Zdjęcie simlocka z SGS 3

Rekomendowane odpowiedzi

mowisz o GalaxSim Unlock i voodo sim unlocker? Bo i innych nie szlyszalem jesli moglbys podac linki a nawet nazwy wystarcza bylbym wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Galaxy_S unlog i wszystko jasne.:-D

Wysłane z białego GT-I9300 :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego ja z sieci Orżnę ściągnełem za pomocą https://play.google.com/store/apps/details?id=com.spocky.galaxsimunlock&feature=search_result kosztuje 9 zł, ale nie było żadnego problemu + mam pewny backup, który później wgrywam za pomocą tego programu. :)

Możesz również spróbować to co kolega wyżej zapodał.

PS. Kod może Ci nie działać ten co podałeś, bo został on zmieniony/zablokowany w nowszych wersjach romu. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
beks07

Witam, od jakiegos poł roku posiadam S3. Gdy ja kupilem nie mial simlocka jednak po aktualizacji(4.0.1) wlaczyl sie, wtedy zrobilem roota, sciagnalem aplikacje voodoo i wszystko gładko poszlo. Wczoraj zrobiłem następna aktualizacje zrobilem roota CF-Root 6.4 (odinem), sciagnalem aplikacje voodoo a tam pojawia sie czerwony napis read error. Sciagnalem rowniez aplikacje galaxsim unlock, ale tam wszedzie wyswietla sie "undefined". Gdy wroce do ustawien fabrycznych bez root'a to w aplikacjach powia sie ze go nie ma, wiec wydaje mi sie ze wszytko przebieglo w porzadku z rootem. Mogłby ktos mi pomoc? bo dzisiaj caly dzien szukam i proboje ale nic sie nie pomaga.

z gory dziekiza pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja rok temu zmienilem pliki esf i simlock nigdy wiecej nie wrocil

forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1839200

Jest to może ryzykowna metoda ale jak robisz tak jak w opisie to powinno być ok...elo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witas1

Własnie udało mi się zdjąć simlocka z mojego S3 z sieci Orange.

Najprostszą metodą jest ściągnięcie programu GalaxSim Unlock z pierwszego posta - ale uwaga, musi to być program z tego konkretnego linku! Jest to wcześniejsza wersja, która działa, ale nie wymaga jeszcze zakupu wersji pro.

Oczywiście przed użyciem tego programu trzeba zrobić roota i wgrać zestaw narzędzi busybox (wersja aktualna ze sklepu play nie wymaga busybox).

Odnośnie instrukcji z pierwszego postu, podpowiem że adres 181469 w zapisie hexadecymalnym (program XVI32) to 18145C, najlepiej znaleźć go poprzez menu > adress > goto... zaznaczyć hexadecimal, wpisać 181469 i kliknąć ok.

@beks07 - zainstaluj narzędzia Busybox, żeby użyć GalaxSim Unlock

Mam nadzieję, że te informacje pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

potwierdzam

Najprostszą metodą jest ściągnięcie programu GalaxSim Unlock z pierwszego posta - ale uwaga, musi to być program z tego konkretnego linku! Jest to wcześniejsza wersja, która działa, ale nie wymaga jeszcze zakupu wersji pro.

Oczywiście przed użyciem tego programu trzeba zrobić roota i wgrać zestaw narzędzi busybox

to dziala na SIMlocka Orange i JB 4.1.6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie, dla którego nie warto zakładać nowego wątku: czy simlock przeszkadza przy wgrywaniu czegokolwiek (romy, kernele, itp) w telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Było już parę miesięcy wstecz na forum bo ściągnąłem simlocka z powodzeniem

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi