Skocz do zawartości
Gość frodo

[Desire ROM] [GKW74] CyanogenMod 7.2 HTC Bravo by Frodo v6 - potrzebni testerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja obecnie na MildWIld siedzę już dość długo (wersia 4.3 FINAL) i nie narzekam, a romów się nazmieniałem trochę i ten jako rom bez sense muszę pochwalić za wszystko i szczerze polecić. Maksymalnie przy moim korzystaniu z telefonu, bateria wytrzymała półtora dnia i jeszcze 20% było. Jeśli więc nie szukasz wodotrysków tylko stabilnego romu na poziomie 95% to instaluj mildwild i już :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że są różne doświadczenia z CM 7.2.0.1 na Desire.

Ja zainstalowałem na "czysto" i oto wnioski:

1. GPS działa (endomondo) - nie resetuje się,

2. Bateria rozładowuje się od 100% do 20% w 3 dni i 12 godzin. (nie gram w gry itp - normalne użytkowanie)

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat mam teraz zainstalowaną wersje CM 7.2.0.1 i ogólnie rom jest szybki i stabilny, no ale co mnie denerwuje to to, że przy wykonywaniu nandroid backup'u wywala mi konta z synchronizacji (facebook, twitter, gmail). Ostatnio to nawet mi poznikały bez robienia backupu. Może ma ktoś na to lekarstwo ?

A no i jeszcze jedno, strasznie się przyzwyczaiłem do sense i brakuje mi niektórych rzeczy, które dawało sense. Lepsza obsługa kontaktów by się przydała (szukałem, ale nie mogę znaleźć grup dla kontaktów, oprócz ulubionych) i ich integracja z facebookiem i twitterem (opcja łączenia kontaktów z profilami na facebooku i twitterze).

Co do reszty to nie mogę się czepiać. GPS śmiga, wifi też. No i jeszcze nie mogę znaleźć opcji żeby automatycznie aplikacje instalowały się na karcie i muszę je ręcznie przerzucać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    remmyhi
    Co do reszty to nie mogę się czepiać. GPS śmiga, wifi też. No i jeszcze nie mogę znaleźć opcji żeby automatycznie aplikacje instalowały się na karcie imuszę je ręcznie przerzucać.

HOME-System Settings-Cyanogenmods-Application-INstall Location-External.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam problem.. wysztko dziala jak na nalezy tylko cos dziwnego sie zrobilo.. mianowicie nie dziala mi przycisk domku. inne dolne przyciski dzialaja, a domek nie. tzn po wejsciu w jakakolwiek aplikacje i nacisnieciu go na sekunde robi sie czarny ekran i dalej to co bylo przed nacisnieciem. wczesniej wszystko dzialalo jak nalezy ale dzisiaj rano cos sie stalo. usunalem nawet domyslny launcher ale nic to nie dalo i nadal jest to samo. dalvik cache, cache nic nie daja. odinstalowanie domyslengo launchera tez. mial ktos cos takiego? jak to rozwiazac?

edit

dlugie przytrzymanie tez nic nie daje.. po prostu jakby cos sie stalo z tym przyciskiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozwijny jest ten rom nadal?

Wysłano z HTC Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest rozwijany nie wiem, natomiast wrzuciłem go i przeflashowałem jeszcze skrypt do obsługi partycji ext i nie działa. //partycja ext4 1GB - karta 8GB Class 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@damianlod Ustawienia->Cyanogenmod-> Wprowadzanie

i tam sprawę akcje dla przycisku HOME

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uzywam Cyanogen-7.2.0.1-bravo i wydaje sie byc sprawniejszy-szybszy od SGBSa v26_cm7.

Najbardziej ucieszyło mnie ze ma wbudowanego ADW launchera ;)

Widze w tym romku pare kiszek np.:

● okropny interface aparatu foto,

● nie wspolgra w pełni z GOsms,

● martwi mnie, ze nie moge pociagnac neta z kompa (kablowka) mimo tego calego tetheringu.

(w SGBSie smigalo bez problemu).

No i kwestia mmsow; jeden mi sie downloadinguje od 2 dni :oczy: wtf? Z tego co wiem to nie jest wina Cyana tylko ogolnie androida

a w SGBSie mmsy dzybciej przechodziły. Ktos zna skuteczne rozwiazanie tego mmsowego problemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie w ustawieniach apnów (ustawienia > sieci zwykłe i bezprzewodowe > sieci komórkowe > punty dostepowe ) na długo sciagajace mmsy pomogło wyrzucenie wszystkich innych ustawień oprócz tych które należą do operatora z którego korzystasz (u mnie był PlusGSM więc zostawiłem tylko plusowe. Mam teraz tylko PlusGSM internet i PlusGSM MMS).

Pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi