Skocz do zawartości
kokolu

Nie mogę ustawić tapety na cały ekran

Rekomendowane odpowiedzi

kokolu

Gdy próbuje ustawić zdjęcie np dziewczyny czy jakiekolwiek inne zdjęcie na tapetę

muszę "przyciąć" zdjęcie tą ramką. Po przycięciu tylko część zdjęcia jest na tapecie i w dodatku w ch*jowej jakości,

znajdę jakiś programik albo aplikacje w markecie który rozwiąże mój problem?

Albo niech ktoś mi ktoś powie/wytłumaczy co mam zrobić żeby ustawić sobie tapete na cały ekran.

(całe zdjęcie)

Dzięki za odpowiedź

Edytowane przez kokolu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
Przydatne linki:
Pierwsze kroki na forum
Zmiana tytułu wątku
Jak poprawnie nazwać temat
87687687687687687[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wigash

wrzuć fotkę dziewczyny to ci przytnę jak trzeba ;P

a tak serio, to ta ramka jest raczej tylko po to, żeby był zachowane proporcje ekranu. Pamiętaj, że tapeta przesuwa się jak zmieniasz pulpity, wiec musi być szersza niż jeden ekran. Jeżeli masz fotkę robioną w pionie, to sporo ci wytnie z góry i z dołu. Dlatego lepiej użyć fotki poziomej wtedy prawie cała fotka się zmieści. Nawet jak korzystasz tylko z jednego pulpitu to i tak tapeta będzie szeroka, dlatego trzeba tak skadrować fotkę, żeby postać była po lewej stronie.

Z programów do tapet (bardziej do pobierania niż edytowania) polecam Zedge. Oprócz tapet, są jeszcze dzwonki i dźwięki powiadomień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kokolu

ok dzieki za pomoc.

Mam jeszcze jedno pytanie, wiem że to nie na temat ale...

Gdy pisze na klawiaturze 3x4 (T9) pisze dłuższą wiadomość to telefon muli, tak samo jak jest powiedzmy okolo 150 wiad w skrzynce to rowniez dlugo sie wlacza i troche zmula. Mozna poprawic plynnosc dzialania podczas pisania? Zrobic cos zeby telefon szybceij śmigał? Jeste świeżo po WPIE, mam zainstalowane jedynie gg i opere.

Karta SD 1GB zapełniona w 25% i nic pozatym. Raczej nie jest zapchany aż tak bardzo. Jeśli chodzi o jakieś wgrywanie czegoś to moge zrobić to sam? (moj 1 fon android),

zrobić ---> tak aby nie z♥♥♥♥♥ czegos... Prosze o porady, podpowiedzi jak można go przyśpieszyć, "stunigować" .

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wykrzyk.png Temat wyczerpany. Został zamknięty. W przypadku dalszych pytań lub potrzeby uzupełnienia informacji, proszę o przesłanie PW do moderatora działu.
66456456465456465[/WARNZ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.