Skocz do zawartości
kamil320

Dział podtrzymania klienta w Orange i podanie o wypowiedzenie umowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się dowiedzieć jak działa dział podtrzymania klienta. Kiedy "wkracza do akcji", czy po wpłynięciu podania o wypowiedzenie umowy dostanę telefon od nich telefon? Oczywiście nie przedstawią się jako dział podtrzymania klienta, ale zaproponują korzystniejsze warunki? Czy można wynegocjować obniżkę abonamentu na okres całego abonamentu o 10/15zł? Przez okres ostatnich miesięcy przekraczałem mixa i doładowywałem. W Orange od 6 lat.

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc napiszę tutaj. Jak powinno wyglądać takie pismo, żeby nie płacić żadnej kary? Umowa kończy mi się w lipcu, bodajże 30-go. Powodem byłby zbyt mały pakiet internetowy w taryfie Orange Pantera II 225 lub zbyt wysoka cena taryfy Pantera II 300?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qba74

nic im nie musisz tłumaczyć idziesz do salonu i mówisz że rezygnujesz z ich usług i tyle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paulus27

Łatwiej idź do sieci która cię interesuje i podpisz z nią nową umowę podając dotychczasowy numer telefonu. Oni zrobią za ciebie wszystko.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qba74

polecam play przy przejściu dają naprawdę dobre warunki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Play ma dużo korzystniejsze warunki, ale prawie wszystkich znajomych mam w Orange. Dlatego chciałbym coś wynegocjować, ale z konsultantami to ciężko. Dlatego się pytam jak działa dział podtrzymania klienta, może oni by coś dorzucili. W przeciwnym razie to będzie trzeba przejść do Play. Planuję złożyć podanie o wypowiedzenie umowy i czekać na dział podtrzymania klienta. Jeżeli nic nie ugram to wtedy idę do salonu Play i przeniosę numer. I tutaj jeszcze jedno pytanie, co trzeba napisać żeby Orange nie dezaktywowało mi obecnego numeru, tylko mógłbym go przenieść do Play?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paulus27

Radze przejscie do Play jeszcze w tym roku, bo tylko do konca tego roku play ma jeszcze preferencyjne traktowanie unijne. Od przyszlego roku oferty mogą nie być juz tak atrakcyjne.

Osobiscie zerwalem roczna umowe z orange po miesiacu jej trwania, bo te sk.. yny kłamią w żywe oczy. Olalem ich zaplacilem kare i przeszedlem z czterema abonamentami do Play. Tak sie zawodowo traci klientow, a później sie jojcy, ze Play ich podbiera dzialajac bez zasad. Sami powoduja to ze ludzie sie odwracaja i dobrze ze Play jest poza ich wzajemnymi umowami Orange-Plus-Tmobile.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qba74

nic do orange nie piszesz idziesz do play i oni załatwiają przejście numeru

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie czytajcie że zrozumieniem.

@kamil

Nie podajesz żadnych powodów wypowiedzenia. Piszesz normalne pismo "z dniem xxxx wypowiadam umowę o świadczenie usług dla numeru yyyyyy" i wysyłasz do Orange. Na pewno odezwą się czemu chcesz odejść i coś Tobie zaproponują, tyle że nigdy nie wiadomo ile da się ugrać. Możesz podać swoje warunki pozostania w sieci i jeśli nie ugrasz ile byś chciał odejść. Wtedy najlepiej cofnąć wypowiedzenie, normalnie ma infolinii bez wybierania nowej oferty, i po cofnięciu iść do Play niech załatwiają przeniesienie. Co do terminów zapytaj na infolinii jaki masz okres wypowiedzenia. No i cały czas pilnuj terminów bo to taka ryzykowna gra

Edytowane przez Shoovar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi