Skocz do zawartości
KreCi

Ruszyło Froyo dla Desire PL soft 2.09.405.8

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko jasne...

Uaktualnienie pojawi się w pierwszych tygodniach sierpnia dla niebrandowanych telefonów, obecnie jest w fazie ostatecznych testów. Brandowane… to już zależy od łaski operatorów.

HTC- Rozesłaliśmy już emaile informujące pracowników HTC, informujące, że wydanie dziś Froyo to nieporozumienie wewnątrz firmy. Froyo obecnie jest w stadium ostatecznych testów. Wydane zostanie bardzo szybko

, ale nie dziś - czytamy w wiadomości od holenderskiego oddziału HTC, odpowiedzialnego za całe zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

trochu wiary sie wkurzy - bo ilu z was ma niebandowane telefony

no chyba ze sie rozchodzi o modyfikacje originalu - choc jestem zwolennikiem bez nakladki HTC Sense (HTC Sense to byl dobry do windows mobile 6.1 gdzie system byl przystosowany do rysika) tutaj to te Sense to tylko zamulacz procka i co za tym idzie pozeracz baterii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    n3Kro

hmm ja mam niebrandowany tylko pytanko jak dostane ten update (mam w tej chwili root i wgrany pays rom) z poziomu telefonu bede go mógł sciagnąć czy bede musiał instalowac przez PC?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to lipa, po 12 sierpnia będę miał swojego Desire z Orange (brandowany). Z zapowiedzi wynika, że update HTC dla tej sieci potwierdziło także na koniec sierpnia ale jak wiadomo dopóki czegoś nie ma to można tylko gdybać. Będę musiał odbrandować tele innego wyjścia nie widzę, chcąc mieć w miarę szybko update do Froyo, nie czekając na łaskę Orange

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zuku

a mam pytanko jak mam brandowany telefon (orange) co trzeba zrobic aby sie go pozbyc i otrzymac aktualizacje od HTC?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KreCi

No to czekamy na update ;) Czuję że dzisiaj będę miał nie przespaną noc... :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No to czekamy na update ;) Czuję że dzisiaj będę miał nie przespaną noc... :-)

Raczej wątpię aby update pojawił się już dziś w nocy aczkolwiek do końca bieżącego tygodnia na pewno wg. informacji z engadget.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi