Skocz do zawartości
KreCi

Ruszyło Froyo dla Desire PL soft 2.09.405.8

Rekomendowane odpowiedzi

marcinb24

Najlepiej szukac niebrandowanych bo wtedy nie bedzie problemu z czekaniem miesiacami na aktualizacje od operatorow... kiedy wszyscy juz dawno maja nowsze romy.

Sent from my HTC Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki - a jeżeli nie będę miał możliwości kupienia niebrandowanego i kupię np brandowanego orange ale bez simlocka (takie można spotkać najczęściej) - to czy wsadzając sima z play będę miał update do 2.2? (po czyjej stronie leży aktualizacja - operatora karty sim, czy operatora u którego telefon był kupiony?). Aha no i czy jeżeli będę miał brandowanego orange bez simlocka, to czy po update simlock magicznie nie pojawi się ponownie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Po aktualizacji simlock nie wróci, a co aktualizacji to jest ona po stronieoperatora u którego był kupiony telefon czyli w twoim przypadku orange (PS. Play w swoich Desire nie używał brandingu ani simlocka - czyli telefon jest jak by był z półki sklepowej i aktualizacje są odrazu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok czyli szukać niebrandowanego - albo patrzyć, czy nie pisze że jest z play.

Z tego co piszesz wynik więc, że Orange, Plus i Era mają brandowane Desire. Wiesz może w której z tych sieci jest już Aktualizacja? Na tych z play wiem, że jest :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wiesz może w której z tych sieci jest już Aktualizacja?

A może przejrzysz sobie dział i zobaczysz?

http://forum.android.com.pl/f151/aktualizacja-do-froyo-w-orange-32470/

http://forum.android.com.pl/f151/aktualizacja-do-froyo-w-erze-30884/

Gorąco zachęcam do takiej samodzielności, bo później jest płacz, że tematy i posty lądują w koszu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukałem, szukałem i nie znalazłem odpowiedzi jedynie na takie rzeczy:

- czy jeżeli dostanę mojego Desire (już do mnie leci) - niby nowy, nie uruchamiany z sieci play z androidem 2.1 to lepiej nie wsadzać sima tylko od razu odpalić go i zrobić update do 2.2? Czy mam to zrobić z włożonym simem?

- czy robiąc update mogę go robić z np. połową baterii czy koniecznie musi być naładowana na full? Najchętniej zrobiłbym update zaraz po otrzymaniu telefonu - podłączając go do ładowarki, włączając wifi i "jedziemy". No chyba, że nie można z jakiegoś powodu robić update na 2.2 kiedy telefon się ładuje to dajcie znać ;)

Inne informacje na temat froyo znalazłem, jak się coś przydało to postawiłem piwko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Bez różnicy, ale bez karty SIM update tylko po WiFi

2. Nie pamiętam, ale jest jakiś minimalny poziom naładowania baterii. Jeżeli nie będzie się dało, to zostaniesz o tym poinformowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Nie warto ryzykowac padnieciem baterii podczas aktualizacji... nie laduje wtedy...

Sent from my HTC Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można bez problemu robić update na podpiętym telefonie do ładowarki :)

Stestowane na brandzie Orange. Bez karty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Oczywiscie ze mozna tylko ze wtedy telefon sie nie laduje, nie radz tak bo ktos sobie uwali fona, i co wtedy bedziesz sie cieszyl?

Sent from my HTC Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi