Skocz do zawartości
starcraft20

[ROM](AOKP B39) Dragon ICS V3.3.2 [1080p-MP4-AROMA] (17/06)

Rekomendowane odpowiedzi

no to super. właśnie instaluje ale nie wiem jaki efekt wybrać w aroma. Do wyboru stock, up down, mixed, twisted, dr, ics. i tu mam dylemat :/ ale już instalacja jest super, wgl wszystko super dopracowane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja wybralem DRagon :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja ics :D strzelałem :) i do czego to jest tak ogólnie bo nie mam pojęcia :)

bootanimacja :( kicha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie jestem pewny ale chyba do animacji pulpitów głownych aczkolwiek 100% pewnosci nie mam bo nie testowalem innych hehe to tylko moj domysl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    trzęba mieć najpierw root, bo coś mi nie idzie instalacja z CWM! :(

trzeba mieć!!!!

a co do romu no wygląd fajny, nareszcie jakaś zmiana jak dla mnie ale już mam pierwszy problem bo wi fi mi niedziała :( a dokładnie 5 ghz (kanał 12 i 13) przetestuje i dam znać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OOOOO czyzby wkoncu moj telefon mial jakis pozytyw w porownaniu do twojego :) (mysle tutaj ze z niektorych ustawien EX na fluxi nie moglem kozystac jak Ty :P:)

Prosze Root: http://download.chainfire.eu/174/CF-Root/SGS2/CF-Root-SGS2_XX_OXA_LPW-v5.5-CWM5.zip?retrieve_file=1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OOOOO czyzby wkoncu moj telefon mial jakis pozytyw w porownaniu do twojego :) (mysle tutaj ze z niektorych ustawien EX na fluxi nie moglem kozystac jak Ty :P:)

Prosze Root: http://download.chainfire.eu/174/CF-Root/SGS2/CF-Root-SGS2_XX_OXA_LPW-v5.5-CWM5.zip?retrieve_file=1

z tym pozytywem to do mnie?? ale nie rozumiem o co chodzi :P a co do xxtweaks i ustawień, to nie każdy telefon lubie extremalne ustawienia a moje takie są

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    z tym pozytywem to do mnie?? ale nie rozumiem o co chodzi :P a co do xxtweaks i ustawień, to nie każdy telefon lubie extremalne ustawienia a moje takie są

hehe tak tak , bo ja nie moglem skorzystac z tych ustawien co miales bo mi tel sie wyl :P musialem odrobine podbic te ustawienia w xxtwe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no tak to jest, kolega może tylko o -25uv zmniejszyć bo więcej nie da rady :D no jak na razie jestem po wrażeniem naprawdę szybki jest, widać róznice miedzy rremix :D super

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

słów nie rzucałem na wiatr :) az sie dziwie czemu nikt mu wczesniej nie poswiecił tematu na forum , -25uv ? to widze nie mam zle bomi na -50 chodzilo , powyzej juz sie wylaczal jak wchodzilem na neta , podczas normalnego korzystania z telefonu bylo ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi