Skocz do zawartości
starcraft20

[ROM](AOKP B39) Dragon ICS V3.3.2 [1080p-MP4-AROMA] (17/06)

Rekomendowane odpowiedzi

słów nie rzucałem na wiatr :) az sie dziwie czemu nikt mu wczesniej nie poswiecił tematu na forum , -25uv ? to widze nie mam zle bomi na -50 chodzilo , powyzej juz sie wylaczal jak wchodzilem na neta , podczas normalnego korzystania z telefonu bylo ok

mało osób zna angielski :D a przecież jest google translate :P no myślę że nie za wiele osób korzysta z xda a jak już to nie chce im się zakładać temaru ale rom na prawde mega

EDIT

jestem pod dużym wrażeniem!!! Chciałem edytować bulit.prop a tu już wszystko jest co chciałem modyfikować i nawet lepiej to autor zrobił o_O. jak narzazie już około godziny bawie się i rom jest super szybki na rremixie tak nie miałem ale on również jest dobry. Zaktualizowałem fluxi więc teraz czas na testy. Naprawdę polecam ten rom do przetestowania, bardzo fajny wygląd, super zmodyfikowany pod baterię (co można sprawdzić w bulid.prop)

Edytowane przez grzesdroid

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    schreder

Czy na tym romie też jest problem z tym, że w external_sd nie ma zawartości karty microsd oraz problem z autojasnością?:<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy na tym romie też jest problem z tym, że w external_sd nie ma zawartości karty microsd oraz problem z autojasnością?:<

jest zawartosc karty....tylko Ty chyba patrzysz nie w tym external_sd co trzeba tzn w folderze ale w pamieci telefonu a nie karty.... , problem z auto-jasnoscia nie występuje u mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu tak jak w remix karta pamięci jest widziana jako emmc. A co do auto jasności polecam program z g. Play lux auto brigh... (nie pamiętam jak się pisze jasnośc po ang :P)

[email protected] SGS ||

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    schreder
    Tu tak jak w remix karta pamięci jest widziana jako emmc. A co do auto jasności polecam program z g. Play lux auto brigh... (nie pamiętam jak się pisze jasnośc po ang :P)

[email protected] SGS ||

Wiem, dzięki, pisałeś mi o tym programie, ale on automatycznie nie zmienia co chwile tylko go trzeba włączyć, kliknąć auto i on zmienia. Ja chcę żeby to prawdziwa autojasność była.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam wszystkich zainstalowałem rom wszystko ok ale... po wgraniu zaczął sie rebotowac...;/

co nie cała minute mi sie tel restartuje sam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    schreder

@UP

Podkręcałeś procesor? Jak nie to zrób full wipe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

robiłem full wipe przed wgraniem i nie podkręcałem procesora wogole...nic nie zmienialem w ustawieniach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    schreder

No to ja bym na twoim miejscu zmienił kernel, a jak to nie pomoże to wywalił ten rom w kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    witam wszystkich zainstalowałem rom wszystko ok ale... po wgraniu zaczął sie rebotowac...;/

co nie cała minute mi sie tel restartuje sam...

a przestrzegales reguły instalacji?...bo chyba cos mi sie wydaje ,ze nie... , przy podkreceniu na 1.4 nic sie nie dzieje wiec wina bedzie lezala po stronie nie dopatrzenia przy instalacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi