Skocz do zawartości
starcraft20

[ROM](AOKP B39) Dragon ICS V3.3.2 [1080p-MP4-AROMA] (17/06)

Rekomendowane odpowiedzi

nie będzie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    guma77
    muszę powiedzieć że ostatnimi czasy instalowałem wszystkie możliwe romy i stwierdzam że ten dragon chodzi bardzo płynnie i szybko jest najbardziej dopracowanym romem w stosunku do rr ics 26, neutrino 103 tak więc mam nadzieje że dragon będzie rozbudowany dalej ;)

wiem jak dlugo testowales,ale ja po moich testach i wiele innych rom + dluzej testy , dragon ok jest ,ale rr 2.6 jak i pare innych rom juz jest o krok dalej niestety

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    numspi
    wiem jak dlugo testowales,ale ja po moich testach i wiele innych rom + dluzej testy , dragon ok jest ,ale rr 2.6 jak i pare innych rom juz jest o krok dalej niestety

miałem straszny nie dosyt z rr i neutrino po prostu co chwilę coś działało innaczej niż powinno :-) co prawda jestem laikiem i może to był powód powrotu do dragona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

mam takie pytanie jak ustawić telefon aby ekran był włączony cały czas?? w opcjach wyświetlacz\uśpienie idzie tylko ustawić najwięcej na 30min

da się ustawić aby ekran działał cały czas???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    guma77
    witam

mam takie pytanie jak ustawić telefon aby ekran był włączony cały czas?? w opcjach wyświetlacz\uśpienie idzie tylko ustawić najwięcej na 30min

da się ustawić aby ekran działał cały czas???

kolego czytamy:oczy:

http://forum.android.com.pl/f34/funkcje-sgs3-smart-stay-popup-video-fast-burst-camera-direct-call-smart-alert-wave-control-187895/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    numspi

a może ktoś by zapodał hasło do autora o kontynuację najbardziej dopracowanego romu!! jak narazie to ani rr ani andyx ani pf nie działają tak dobrze jak dragon!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a może ktoś by zapodał hasło do autora o kontynuację najbardziej dopracowanego romu!! jak narazie to ani rr ani andyx ani pf nie działają tak dobrze jak dragon!!

już pisałem i wiele innych osób, nic nie zrobisz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    schreder

Teraz priorytetem jest SGS3 i tyle. Prośby nic nie dadzą, jak będzie chciał to zrobi. Ja tam przerzuciłem się na Andyx v15 i sobie chwale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dobrą wiadomość. Pisałem do dragona pw na xda. Dragon będzie kontynuował prace nad romem dla galaxy s2. Jednak teraz ma mało czasu ze względu na pracę. Dlatego nie oczekujcie nowej wersji w najbliższych dniach. Nowa wersja powinna ukazać się w najbliższych tygodniach jak dragon znajdzie trochę czasu.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam dobrą wiadomość. Pisałem do dragona pw na xda. Dragon będzie kontynuował prace nad romem dla galaxy s2. Jednak teraz ma mało czasu ze względu na pracę. Dlatego nie oczekujcie nowej wersji w najbliższych dniach. Nowa wersja powinna ukazać się w najbliższych tygodniach jak dragon znajdzie trochę czasu.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

To samo mi odpisał prawie miesiąc temu(mniej więcej),

więc na nic bym nieliczył...

Wielu pracuje na SIII(gokhan,Jkay,fenomeno) i jakoś znajdują czas

na SII...

;)

sorry za OT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi